Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokonom próbál belevinni egy...

Rokonom próbál belevinni egy MLM-es üzletbe, hogy hátráljak ki sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Megjegyeztem előtte pénteken, hogy szeretnék így a vizsgaidőszak után egy átfogóbb méregtelenítést tartani, ő erre mondta, hogy tud egy nagyon jót, majd elküldi. Utána este felhívott, hogy van is egy ilyen csoport, belevesz Facebookon. Mondtam, hogy jó, gondoltam ilyen egymást motiválós csoport, de aztán láttam, hogy Forever Living Products... Utána még hívott később is, hogy beszélt egy hölggyel és ő szívesen segít nekem, hogy milyen terméket vegyek, szombaton tudnánk-e találkozni?! Mondtam, hogy eléggé betáblázott a hétvégém, esetleg térjünk rá vissza a jövő héten majd. Jó. Tegnap is hívott, hogy a hölgy elkérte a telefonszámomat és majd keresni fog, reméli nem baj, hogy megadta neki. Hát mondom már mindegy gondolom... Délután hívott is, hogy hallotta érdeklődöm a termékek iránt és le sem tudtam lőni, úgy hadarta, hogy ez mennyire jó és hogy megéri, milyen hatásos. Mondtam neki, hogy még nézelődök, nem akarok hirtelen dönteni, utánakérdezek másnál is, mert azért nem pár ezer forintos kiadás lenne. De ha úgy döntök, hogy belevágok, majd jelentkezek. Gondoltam hogy akkor ezzel le is zártuk a témát, erre ma délelőtt már hívott, hogy akkor hogy döntöttem, belevágok?! Majd a rokonom is hívott, hogy mire jutottam, elkezdem-e és ne féljek ettől, mert semmi rossz mellékhatása nincs. Ja, csak maximum közel 60 ezer forinttól elbúcsúzhatok...


Nekem kicsit humbugnak tűnik ez, főleg, hogy ennyire tukmálják és hogy szinte mindenre jó ez az aloe vera. Ráadásul más oldalakon ez 30-35 ezerért rendelhető, nekem ötvenvalahány ezerről beszéltek. Szóval sántít az egész, főleg hogy ezzel a rokonommal amúgy egész évben nem beszélek annyit normál esetben, mint most péntek óta...


2021. jan. 31. 14:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#22, értem én, hogy holnap hétfő, de azért ennyire ne bszd fel az agyad!

Miről beszélsz?

2021. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%
Mondd azt, hogy a legjobb barátnőd meglepett egy 3 hetes méregtelenítő programmal valamelyik másik markatol es azt csinálod. Ennyi.
2021. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott elküldtem volna a kedves rokont a halál f@szára, amikor kiadta a telefonszámot a tudtod nélkül.
2021. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!