Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokonom próbál belevinni egy...

Rokonom próbál belevinni egy MLM-es üzletbe, hogy hátráljak ki sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Megjegyeztem előtte pénteken, hogy szeretnék így a vizsgaidőszak után egy átfogóbb méregtelenítést tartani, ő erre mondta, hogy tud egy nagyon jót, majd elküldi. Utána este felhívott, hogy van is egy ilyen csoport, belevesz Facebookon. Mondtam, hogy jó, gondoltam ilyen egymást motiválós csoport, de aztán láttam, hogy Forever Living Products... Utána még hívott később is, hogy beszélt egy hölggyel és ő szívesen segít nekem, hogy milyen terméket vegyek, szombaton tudnánk-e találkozni?! Mondtam, hogy eléggé betáblázott a hétvégém, esetleg térjünk rá vissza a jövő héten majd. Jó. Tegnap is hívott, hogy a hölgy elkérte a telefonszámomat és majd keresni fog, reméli nem baj, hogy megadta neki. Hát mondom már mindegy gondolom... Délután hívott is, hogy hallotta érdeklődöm a termékek iránt és le sem tudtam lőni, úgy hadarta, hogy ez mennyire jó és hogy megéri, milyen hatásos. Mondtam neki, hogy még nézelődök, nem akarok hirtelen dönteni, utánakérdezek másnál is, mert azért nem pár ezer forintos kiadás lenne. De ha úgy döntök, hogy belevágok, majd jelentkezek. Gondoltam hogy akkor ezzel le is zártuk a témát, erre ma délelőtt már hívott, hogy akkor hogy döntöttem, belevágok?! Majd a rokonom is hívott, hogy mire jutottam, elkezdem-e és ne féljek ettől, mert semmi rossz mellékhatása nincs. Ja, csak maximum közel 60 ezer forinttól elbúcsúzhatok...


Nekem kicsit humbugnak tűnik ez, főleg, hogy ennyire tukmálják és hogy szinte mindenre jó ez az aloe vera. Ráadásul más oldalakon ez 30-35 ezerért rendelhető, nekem ötvenvalahány ezerről beszéltek. Szóval sántít az egész, főleg hogy ezzel a rokonommal amúgy egész évben nem beszélek annyit normál esetben, mint most péntek óta...


2021. jan. 31. 14:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulós hölgy telefonszáma tiltólistára téve, rokonnak meg mondani, hogy bocs erre se pénzed nincsen és nem érdekel. Ha megsértődött az az ő baja. Ennyi
2021. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg a rokonodnak, hogy köszönöd, de ez drága neked. Persze, hogy drága, jutalékban dolgoznak. Mostanában nálunk sok anyuka ebben látja a jövőt, tíltani nem akarom őket, de meg sem nézem mit raknak ki, mert vicc, hogy fele annyiért bárhol megkapom ezeket a termékeket.
2021. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
A rokonodnak mondd meg, hogy köszönöd a segítségét, de te nem ilyen árkategóriában gondolkodsz és így nem ezt fogod megvenni. Ezen csak nem fog megsértődni. A nőnek nem kell magyarázkodni, vele csak határozottan közöld, hogy nem fogod megvenni a terméket. Ha ezután se hagyna békén, nyugodtan tiltsd le a számát. A csoportból meg lépj ki.
2021. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

A méregtelenítés amúgy is egy áltudományos koncepció, a legtöbb ilyen termékben pedig csak emésztésgyorsító és vízhajtó hatóanyagok találhatók, valódi méregtelenítést a tested már akkor elvégzi, amikor a szükségtelen anyagokat széklet, vizelet formájában eltávolítja a testből.


Idézek a webbeteg.hu-ról: Az alternatív gyógyászatban végzett tisztítókúráknak, "méregtelenítő" kezeléseknek nem bizonyított a hatásossága, tehát tudományosan igazolt, reprodukálható eredményekkel alátámasztott hatásuk nincs. Ez egy mesterségesen kitalált és létrehozott fogalom, amely kihasználja a 21. század emberének fokozott egészségtudatosságát és a betegségektől mentes életre való törekvését. Hitelesen kimutatható eredménye nincs, egy kezelés vagy kúra alatt nem tudják mérni, mennyi „méreganyag” távozott a szervezetből. Népszerűsége azért nem lankad, mert egy ilyen kúra után az emberek rendszerint felüdülnek, jobb a közérzetük, elhiszik, hogy tettek az egészségük érdekében valamit, esetleg leadtak pár kilogrammot a folyadékvesztéssel. Ez a jó közérzet inkább lelki eredetű, pszichésen kiszakadnak a stresszes mindennapokból, önmagukra, befelé fókuszálnak.

2021. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

#4 +1!

A méregtelenítést megcsinálja a májad és a veséd.

2021. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Savlekotő ***** válasza:
96%

Örülj ha megsértődik legalább téged nem húz le nem leszel az egyik láb akiért ő kap pénzt.. Lese szart eddig ahogy írod de a pénzéért rád szállt. Le kell tiltani a számaikat.. Mert készülj h zaklatni fognak,ezeknek ebből van a luxi otthon h másokat hülyére vesznek meg megkárosítanak,több ezrekkel,mint a termékbemutató.. Köszönd meg de nem élsz ezzel ha zaklatnak letiltod a nyavalyába..

70F

2021. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Jezusom! Miert vagy ilyen nyamnyila? Eloszor is, szolni kellett volna,hogy idegeneknek o csak ne adogassa oda a telefonszamodat! Ne jelentkezz, ha hiv, mert ezeket irto nehez levakarni! En kerek perec megmondanam, hogy koszonom inkabb nem, de mivel latom, hogy neked nem fog menni, igy siman ne jelentkezz ha hiv! A rokonnak is mond meg, hogy koszonod, hogy probalt segiteni, de inkabb mas alternativa utan nezel!
2021. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Na szoval: nem kell kulon meregtelenitened, ez egy elavult, kb 25 evvel ezelotti baromsag, akkor nagy divat volt. Erre van a majad es a vesed, maximum egyel egeszsegesebben, sportolj es igyal mondjuk zold teat, mert az segit picit beinditani az emesztest+nagyon egeszseges, de ennyi. Azt a penzt az ablakon is kidobhatnad, kb pont ennyi ertelme van ilyen termekeket vasarolni, akarmelyik markarol van szo.

A masik pedig: en meg a legjobb baratnommel is kozoltem,hogy nem fogok mlm-ben reszt venni, mert szamomra ez az egyik legundoritobb dolog a vilagon. Az elejen persze o is megsertodott, majd aztan rajott, hogy igazam van, abba is hagyta. Nem erdemes ilyen emberekkel foglalkozni, epitsd le oket aztan kesz, mert ha nem most, akkor legkozelebb is zaklatni fognak. Elobb-utobb egyebkent a nagy reszuk belatja, hogy mekkora atveres es lehuzas az egesz rendszer.

2021. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha megsértődik az Ő baja, majd megbékél idővel.

2. Ez a méregtelenítéses dolog csak lehúzás, és semmit nem ér.

3. A maga a méregtelenítés úgymond felesleges abban az esetben ha a szervezeted egészséges, és a szerveid működnek rendesen mert a vesének, májnak ez a dolga hogy kiszűrje a méreganyagokat. Persze léteznek úgymond olyan megoldások amik ezt elősegítik ilyen olyan fajta gyógynövényes készítmények teák, meg hasonlók, de azok negyed ennyibe sem kerülnek.

De létezik még ezeknél is jobb megoldás az pedig az egészséges étrend. Ne diétákba kezdj bele mert azoknak túl sok értelme nincs. Olyan életmódot kell kialakítani, megfelelő táplálékbevitellel minél egészségesebb dolgokat fogyassz meg persze vitaminokat, semmit se nélkülözz, csak a károsabb dolgokat, cukros dolgokat minimalizáld, ennyire egyszerű az egész. Ezt a pénzt amire a rokonod akar rávenni inkább fordítsd egészségesebb kajákra, sokkal többre mész vele.

2021. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj, vannak jó FLP termékek. Krémmánia.hu-n ha rákeresel kiadja a termékeiket. Max veszel tőlük egy-egy jobb cuccot, ami hasznodra válhat tényleg később is, aztán max azt mondod nekik ennyi elég volt.

De mint hirdető bele ne állj ebbe, egyáltalán nem éri meg, csak ha nagyon nagy az ismerettségi köröd, pl van 1000 ismerősöd facen.

Ha rendelni sem akarsz tőlük, akkor a nőci számát tiltod, ismerősödnek meg megmondod, hogy nem tetszett meg semmi, vagy találtál olcsóbb cuccot.

Ott rontottad el, mikor azt mondtad, hogy most nincs időd, de térjetek vissza rá később.

[link]

2021. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!