Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rokonom próbál belevinni egy...

Rokonom próbál belevinni egy MLM-es üzletbe, hogy hátráljak ki sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Megjegyeztem előtte pénteken, hogy szeretnék így a vizsgaidőszak után egy átfogóbb méregtelenítést tartani, ő erre mondta, hogy tud egy nagyon jót, majd elküldi. Utána este felhívott, hogy van is egy ilyen csoport, belevesz Facebookon. Mondtam, hogy jó, gondoltam ilyen egymást motiválós csoport, de aztán láttam, hogy Forever Living Products... Utána még hívott később is, hogy beszélt egy hölggyel és ő szívesen segít nekem, hogy milyen terméket vegyek, szombaton tudnánk-e találkozni?! Mondtam, hogy eléggé betáblázott a hétvégém, esetleg térjünk rá vissza a jövő héten majd. Jó. Tegnap is hívott, hogy a hölgy elkérte a telefonszámomat és majd keresni fog, reméli nem baj, hogy megadta neki. Hát mondom már mindegy gondolom... Délután hívott is, hogy hallotta érdeklődöm a termékek iránt és le sem tudtam lőni, úgy hadarta, hogy ez mennyire jó és hogy megéri, milyen hatásos. Mondtam neki, hogy még nézelődök, nem akarok hirtelen dönteni, utánakérdezek másnál is, mert azért nem pár ezer forintos kiadás lenne. De ha úgy döntök, hogy belevágok, majd jelentkezek. Gondoltam hogy akkor ezzel le is zártuk a témát, erre ma délelőtt már hívott, hogy akkor hogy döntöttem, belevágok?! Majd a rokonom is hívott, hogy mire jutottam, elkezdem-e és ne féljek ettől, mert semmi rossz mellékhatása nincs. Ja, csak maximum közel 60 ezer forinttól elbúcsúzhatok...


Nekem kicsit humbugnak tűnik ez, főleg, hogy ennyire tukmálják és hogy szinte mindenre jó ez az aloe vera. Ráadásul más oldalakon ez 30-35 ezerért rendelhető, nekem ötvenvalahány ezerről beszéltek. Szóval sántít az egész, főleg hogy ezzel a rokonommal amúgy egész évben nem beszélek annyit normál esetben, mint most péntek óta...


2021. jan. 31. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Mondd meg neki hogy egy barátnőd már ajánlott egy étrendet, azt fogod követni, de majd decemberben esetleg kipróbálod ezt is. Azt ne mondd meg melyik decemberben.
2021. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Megfizettél egy fontos tanulópénzt az életben: mlmessel nem finomkodunk, mert utána soha többé nem száll le rólunk. Vérmérséklettől függően vagy teljesen ignorálni kell (telefon kikapcs, kinyom, smsre nem válaszolni), vagy elküldeni melegebb éghajlatra. Sajnos csak a nagyon egyértelmű kommunikációból értenek, sokan még abból se.
2021. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Anőt hajrsd el a faluba, tiltsd le a telefonszámát.


A rokon még sértődjön meg, ő kezdte.


Az agyam eldobom, hogy ezeknek nem számít se rokon, se barát.

2021. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

15: mlmes visszautasításból nem lehet sértődés nélkül kijönni, ezt pontosan tudja mindenki, aki valaha bement ebbe az utcába.

Vagy van még egy eset, nekem ilyen ismerősöm is volt: hogy valójában nem zavarja és lerendezi annyival, hogy nem tudom miből maradok ki és sajnál engem :D hát jó :) az egész mlm alapja egy ilyen beteg, szektás agymosás, nem lehet őket normálisan és udvariasan kezelni, mert az lesz belőle, amit a kérdező is ír... nem lehet levakarni a piócát, mert a szép szóból nem ért.

2021. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Nemcsak humbugnak TŰNIK, hanem 100%-ban az is!


A többiek már leírták a méregtelenítési kamut stb

2021. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Ti miért gondoljátok azt hogy aki nem akar full összeveszni a rokonával az mlm-es??? SOHA nem vettem mlm-es terméket, nem voltam benne egyben sem, annyi hogy nemcsak az mlm-es rokon van, vannak közös rokonok nem muszáj rögtön egymásnak ugrasztani mindenkit, aztán idősebb rokonok emiatt tök depisek lesznek hogy nem beszél egymással x meg y.
2021. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

#15, "te ott rontottad el", hogY betetted azt a linket.


Ha valaki érdekel az ilyen, 2 perc alatt talál a neten.

2021. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha egy MLM-es rád száll, akkor csak a totális, többszöri elutasítás segít csak! Ha egyszer meggyengülsz, akkor végleg elbuktál!

Engem több, mint fél évig hívogatott egy házibuliban megismert srác, az OVB-be akart beszervezni (először ügynöknek, majd ügyfélnek). Hetente hívogatott, hogy ugye meggondoltam már magam, mindig kedvesen mondtam, hogy nem és szerintem nem is fogom. Aztán egyszer elgurult a gyógyszerem és csúnyán elküldtem a sunyiba. Azóta békén hagy.

Rokonnak meg kell mondani, hogy többször ne adja meg a számod az engedélyed nélkül, a nővel meg ne finomkodj, ha a határozott nemed után is felhív.

2021. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg neki, hogy tárgytalan, mert kitisztult a szervezeted magától
2021. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell kihátrálni?

Te csak abba egyeztél bele, hogy a nő felhívjon.


Felhívott, passz..

Nem ígérted a rokonnak, hogy venni fogsz a banyától.

2021. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!