Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ne legyen sértődés senkinek a részéről?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok, a járvány miatt egy csomót kell pótolnunk a nyáron + aktuális a szakdolgozat írás is. lesz szűk 2 hét "szünetem" egész nyáron. a szüleim arra számítanak, hogy végre velük is leszek, szintúgy a párom, aki direkt így vette ki a szabiját... de ez a 2hét szinte semmire sem elég, úgy hogy sajnos nem egyben van 2 hanem közte van amikor be kell majd mennem az egyetemre. a barátaim is lennének velem, kezd ez annyira felőrölni már hogy mindenkivel lennék és senkit nem akarok megbántani, hogy inkább kimozdulni sincs kedvem. azt meg végképp nem szeretném ha a családom megutálná a párom amiért csak vele vagyok vagy fordítva. így is mennek néha a megjegyzések mindkét oldalról
2020. jún. 29. 19:57
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
65%

Egyetemista vagy,nem ovis,miért kell családdal lenni ennyit egy felnőttnek,ezt eleve sose értettem,gyerekként érthető de 17 után egészséges keret kell,és minél kevesebb,nem ők a fontosak,hanem te,a saját életed. Normális szülő pár felfogja ezt,hogy tanulsz van életed rajtuk kívül is..

70F

2020. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Szívesen cserélnék veled ilyen probléma miatt :D (nincs párom..)
2020. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Savlekötő tudom hihetetlen neked, de vannak, akik 18 felett is szeretnek időt tölteni a családjukkal. Nem csak az az egészséges keret, amit mindenhova bevágsz, hogy azonnal leválni a szülőkről, elfelejteni őket, csak a párunkkal törődni a továbbiakban. A kérdezőnek eléggé van élete a szülein kívül is, ahogy a kérdés pont erre irányul: hogyan hozzon össze mindent?
2020. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem főként legyél a pároddal és 1 napra reggel le mész szülőkhöz este vissza barátokkal ugyan így 1 nap többit meg pároddal. Nem a szüleiddel akarod le élni az életed hanem feltehetően a pároddal így legyél vele. 1-1 nap pedig szerintem látogatóba elég. Vagy 2-2 maximum.
2020. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Én havonta találkozom egy hétvégére szülővel.
2020. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Savlekotő ***** válasza:
51%

Szeretne igen,csak itt már kb megszakad,normális ember nem tapad rá egy egyetemista korú gyerekre,nem tesz megjegyzést ha mer mással lenni,tanulni is stb,pasi se,de ma kisajátítjátok egymást,család párkapcsolat,aztán futólépés van,mert megbolondultok már a másik jelenlététől is családban meg kapcsolatban is..

70F

2020. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Jaaj hát te vagy a világ legfontosabb embere, senki sem tud 2 hétre nélkülözni. Majd figyeljétek meg, benne lesz a hírekben, hogy XY településen tömeges öngyilkosságot követtek el az emberek, mert Gizike nem töltött velük több időt :D Röhej.
2020. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Olyan vélemény vagy cselekedet még nem született ezen a világon ami mindenkinek megfelelne

Nem kell annyit foglalkozni azzal, hogy mások mit gondolnak akik meg még be is szólogatnak azok meg menjenek pitsába

2020. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Két hét nagyon sok mindenre (mindenkire) elég, csak ügyesen kell logisztikáznod!
2020. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!