Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívjam ki a gyámhatóságot?

Hívjam ki a gyámhatóságot?

Figyelt kérdés
Ha a szüleim nem adnak itthon enni, terrorizalnak suliban, azt mondják h legyek öngyilkos inkább mint h a családot zaklassam. Teljesen kétségbe estem, az életem egy remalom, nem tudom mit tehetnek. Költözni nem tudok, 16 vagyok és nem vagyok valami önálló, tehát nem tudok mit tenni.

#terror #bosszú #gyámhatóság #Szülői magatartas
2021. jan. 26. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Mióta tart ez az állapot? A gyámhatóságot csak akkor vond bele, ha tényleg van rá okod. Ha csak valamiért berágtak rád a szüleid, de csak fenyegetőznek, akkor keress más megoldást. Ha viszont évek óta terrorban élsz, akkor már valakinek ezt észre kellett volna vennie.

Első körben próbáld rendezni a dolgokat a szüleiddel. Ha hosszútávon éheztetnek, csak akkor szólj, mert a gyámhatóság ak kötelessége minden bejelentést kivizsgálni, és ha kiderült, hogy te nem is vagy annyira ártatlan, nagyon megütheted a bokád.

A suliban meg nem azt szokták tanácsolni, hogy legyen valaki öngyilkos, hanem ajánlanak egy pszichológust.

Szóval lehet kamuzol, kitudja....

2021. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Éhes vagy ?
2021. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Oda állnak a hűtő elé vagy le van lakatolva?

Bocsi hogy ilyen eszembe jut de volt olyan ismerősöm aki előadta hogy nem adnak neki otthon enni miközben ez nála annyit jelentett hogy nem készítik el és rakjak elé a szendvicset.

De ha komoly a dolog akk9r nagyszülőkhöz vagy az osztalyfon9khoz fordulnék

2021. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg 16 vagy, akkor többször megbuktál?

Ui. jelenléti oktatás nincs középiskolában...

2021. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

14-es én is erre gondoltam, hogy 16 évesen hogyan terrorizálják a társai, ha nem is találkozik velük.

Úgy, hogy ordas nagy kamu ez is, mint oly sok más ezen a honlapon.

2021. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
napi kamu kérdés
2021. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%
El is tűnt, mert leleplezték, hogy kamuzott...
2021. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Hónapok óta be se tetted a lábad a suliba...
2021. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%
Hívjad szívem. Irány a Cs..kő gyermekotthon! Ott majd magtanítanak a magyarok istenére.
2021. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az én anyukám a nagymamámnak mondta hogy legyél öngyilkos, a nagymamám nekem meg azt hogy dögölj meg. Nem nagy ügy. Viszont az éheztetés már az.
2021. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!