Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rossz szokása van a...

Milyen rossz szokása van a férjeteknek, amivel az őrületbe kerget titeket?

Figyelt kérdés
Az enyém pl. mindig behordja a mosdóba az újságokat, amik ott szanaszét hevernek, nem győzöm elpakolni utána, aztán az hogy a szekrényajtót nem zárja be, de soha csak behajtja, ezzel az őrületbe kerget, már mindegy lenne, ha bezárná, mert kb. 1 cm híja van.
2010. aug. 15. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A zoknit ott veszi le magáról kifordítva,ahol eszébe jut,de ha ilyen semmiségeken összevesznénk,akkor az elmúlt 25 év alatt 91ezerszer öltük volna meg egymást.
2010. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen így van ilyen apróságokon nem is szabad veszekedni. Egyébként az enyém is ott hagyja a ruháját, ahol épp leveszi magáról, főleg a zokniját! :)
2010. aug. 15. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Folyton kioktat,h nem szabad hagyni,h a gyerekek-4 van-rendetlenséget csináljanak maguk körül.

Aztán amikor egyedül van velük,trónol a káosz a tetején,széttárja a karját:Játszottak!

Ilyenkor kedvem lenne jól hátbavagdosni.:DDDD

2010. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is az ujsagos dolog van,meg folyton beleiszik az uvegbe,pohar nem letezik... 3ev utan megszoktam.
2010. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy csámcsog. Még a házbol is kimegyek mert kikészülök tölle.
2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. De csak itthol máshol nem hál istennek.
2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én párom is csámcsog itthon. :D Az is idegesít, és ha rászólok akkor még azért is jobban csinálja. Széthagy mindent, főleg a ruháit, zoknit, alsógatyát bevágja a sarokba, a papírzsepik mindenfelé hevernek, leginkább persze a mikró tetején meg a szekrény polcain, mert ott a laptopja mellette...meg amikor eszik, nem képes a tányért a mosogatóba tenni, otthagyja a morzsát, a paprikacsumát meg mindent az asztalon. Be fogom vezetni, hogy ha nem teszi el akkor ott találja majd ahol hagyta. Én meg majd bevágom neki, hogy hát drágám, nem találtam a ruhát a szennyesben, ezért nem mostam ki. Majd megtanulja. Meg hát persze neki semminek nincs helye, mindent csak ledob a földre vagy épp máshová teszi, én meg erre allergiás vagyok. Meg vannak kis apróságok, de inkább megcsinálom, mint veszekedjünk. Csak sajnos sokszor már arra kerül sor, hogy megyek utána és csak pakolok meg takarítom a sz*rjait, akkor betelik a pohár és kiverem a balhét. :D De azért szeretem, csak jobb lenne ha kicsit jobban rendben tartaná a dolgokat maga körül is.
2010. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!