Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki anyummal?

Hogyan béküljek ki anyummal?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán összevesztünk. :S Már próbáltam vele kibékülni, de nem hagyta, hanem elég durván beszólogatott.

Utálok összeveszve lenni vele, és tökre nem értem, hogy miért rágott be rám.


2010. aug. 15. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor és min vesztetek össze?


Talán kell egy kis idő, hogy ő is lecsillapodjon.

2010. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit tettél és min vesztetek össze, de egy kis nyugi mindenképpen kell,majd kicsit később kérdezgesd tőle hogy hogy van, nem e kell valamit segíteni, meg ilyenek, próbálj meg közelíteni, de mindenképpen kell egy kis pihi, hogy lehiggadjon ő is te is.
2010. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Semmi egetrengető dologról nincs szó. Nem voltam titkon abortuszon és nem is vagyok drogfüggő! Egyszerűen segíteni akartam neki, ő meg elhajtott.

2010. aug. 15. 14:13
 4/8 anonim válasza:
Én általában ilyenkor nem szólok a szüleimhez. Próbálj meg kicsit elmenni otthonról. Pl. nagyszülők, barátok, rokonok stb
2010. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt csinálom, hogy elmegyek otthonról pár órára(trappolok egy kicsit az erdőben, vagy bemegyek a városba fagyizni) és mire visszamegyek, addigra ő vagy alszik, vagy lenyugodott egy fokkal...
2010. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd Neki, h édes, drága Anyucikám, Te vagy a legdrágább kincs.:D

Ha ettől nem olvad el,akkor...nem tudom.:D

2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jófejek vagytok! Nem szólok most hozzá, mégis a gyereke vagyok, majd megbékél! Remélem nem akar örökre összeveszve lenni velem!
2010. aug. 15. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:
,,Vér vízzé nem válik!" :) És az idő gyógyít. Majd megbékél. Hagyj neki egy kis időt, és később beszélgessetek.
2010. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!