Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki Párom...

Nelly19 kérdése:

Hogyan béküljek ki Párom barátaival? HELP! SoS

Figyelt kérdés

Párom barátaival eléggé össze kaptunk:S

Igazság szerint ők kezdték amikor pár dologgal megvádoltak .

De szerintem vagyunk annyira felnőttek , hogy félre tegyük a régebbi dolgokat . Írtam neki ( a csajnak , mivel egy párol van szó ) , hogy szeretnék talizni velük és kibékülni . Erre a csaj vissza írta , hogy páromat szívesen látja , de engem nem ( Semleges tényezőnek nevezet ) Meg , hogy nem értem meg , hogy nem érdeklem?..Arra nem számítottam , hogy ennyire ellenséges lesz , miután ők kezdték az egész vitát ..De annak semmi értelme , hogy párom nem talizik velük mert engem nem látnak szívesen . Ezért gondoltam arra , hogy megpróbálkozok a béküléssel . Persze eddig sikertelenül :( Aki tud segíteni , hogy hogy lehetne akkor írjon .Normális komenteket ..köszönöm


2011. jún. 3. 07:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel a pasit, talán több esze van, mondd meg hogy nem vagytok már gyerekek, beszéljétek meg a problémát felnőtthöz méltón, ha nem jön be, akkor nem tudsz mit tenni, te megpróbáltad. Innentől ez nem a te lelkeden szárad, az ő szegénységi bizonyítványuk az egész.
2011. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én nem értelek téged!Ők vádoltak meg és most te kuncsorogsz?Én olyan helyre nem megyek, ahol nem látnak engem szívesen.Ezt a barátodnak kell eldöbteni, itt nincs más út vagy téged választ, vagy a barátait.A 3. útra nem látok esélyt, miszerint a barátai bocsánatot kérnek tőled, a 4. út meg számomra egyértelmű, hogy kizárva, miszerint ezek után m,ég te kérsz tőlük bocsánatot.
2011. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy nem nekem kellene viszont annyira büszkék hogy nem teszik meg ×D Igazság szerint páromat nem szeretném választási út elé állítani mert jó barátai , és ez nem lenne szerintem vele szemben fer. De annyira nem értem a barátait , vagy az is lehet , hogy ez azért kezdödőt el mert párom nem foglalkozott velük és ...valakibe belekelet kötniük és én voltam csak akit mindenért cseszegethetnek:S Valamit csinálnom kell:S
2011. jún. 3. 08:11
 4/20 anonim ***** válasza:
Második válaszolóval teljesen egyetértek.
2011. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Elmodták a csajodnak hogy egy vagy több exedet megcsaltad?

Hát igy jártál. :D


"Kutyábol nem lesz szalonna."

2011. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Arról nem írtál, hogy a barátod hogyan kezeli ezt a szitut. Kit ért meg, vagy esetleg tud e a barátaival beszélgetni, mert az ő szerepe sem mellékes a szituban.
2011. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én beszélnék a párommal, hogy ő mit gondol erről.
2011. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti emberke . mire céloztál???

Utolsó iró : Igazság szerint amikor elkezdték akkor semmit nem reagált rá. Utána egyre jobban oltogatuk a másikat aztán már az ő pártjukon..Nem állt ki melletem , de már elég komoly vagyok ahoz , hogy ne üljek a magas lóvon :/ Valóban nem tettszik , hogy ezt teszem , de csak is párom miatt teszem:S

2011. jún. 3. 08:26
 9/20 anonim ***** válasza:

Másodiknak igaza van. Te vagy a barátok. Én biztos nem futnék utánuk! Anno engem is bekóstoltak a férjem barátai, a lényege az volt, hogy biztos majd jól átverem és hagyjon el mert hozzá más illik. A férjem elküldte melegebb éghajlatra Őket, és mi azóta is boldogan élünk.

Barátok jönnek-mennek, és aki igaz barát az marad, akkor is ha a barát párja nem szimpatikus.

2011. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó író: Minket eléggé szétakartak szedni ami majdnem sikerült is :S Mivel vissza írtam a csajnak.A párom azt mondta , hogy hát felidegesítettem a csajt , de megkérdeztem tőle , hogy milyen barát az ilyen akit felidegesitek és szét akkar veled szedni?? Hát válasza az volt nem kellet volna felidegesítenem :S Miután face -n látta nincs kapcsiban vigyorgó fejes űziket irt páromnak..:S Amikor nem válaszolt teljesen bekavart megint és írta , hogy ne már szerelmes vagy ? stb...Idegesit a csaj , de nem tudok mit tenni ellene
2011. jún. 3. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!