Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki Párom...

Nelly19 kérdése:

Hogyan béküljek ki Párom barátaival? HELP! SoS

Figyelt kérdés

Párom barátaival eléggé össze kaptunk:S

Igazság szerint ők kezdték amikor pár dologgal megvádoltak .

De szerintem vagyunk annyira felnőttek , hogy félre tegyük a régebbi dolgokat . Írtam neki ( a csajnak , mivel egy párol van szó ) , hogy szeretnék talizni velük és kibékülni . Erre a csaj vissza írta , hogy páromat szívesen látja , de engem nem ( Semleges tényezőnek nevezet ) Meg , hogy nem értem meg , hogy nem érdeklem?..Arra nem számítottam , hogy ennyire ellenséges lesz , miután ők kezdték az egész vitát ..De annak semmi értelme , hogy párom nem talizik velük mert engem nem látnak szívesen . Ezért gondoltam arra , hogy megpróbálkozok a béküléssel . Persze eddig sikertelenül :( Aki tud segíteni , hogy hogy lehetne akkor írjon .Normális komenteket ..köszönöm


2011. jún. 3. 07:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én arra tudok gondolni, hogy elég nagy ocsmányságot csinálhattál, amiért ennyire nem kívánatos személy lettél a szemükben, de azt csak te tudhatod, mi az az ok.
2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne pedallozz.en tuti nem alazkodnak meg ezutan.

Nekem a parom haverja mondta hogy utal,mert mar nem az a baratja aki volt,nincsenek annyi idot egyutt.Mondtam rendezzek le egymas kozt,en kimaradok ebbol.

Aztan a haver is megbekelt es joban voltunk.

2011. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utólsó elötti válaszoló: Nem csináltam semmit . Párom megváltoztatott és ez miatt:S Miért rontottam volna el én az egészet?? Nem alázattból , csak én képes vagyok félre tenni a büszkeségemet. Ők kezdték el:/ Lehet , hogy rossz döntés volt , de nem nem tudom:S Még egyszer megpróbálom aztán én befejeztem:S
2011. jún. 3. 09:43
 14/20 anonim ***** válasza:
Ők kezdték el de miit? Mi miatt kötöttek beléd?
2011. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én elhagynám a pasimat. Velem ne játsszon. Vagy ők, vagy én!
2011. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezt szomorúan olvasom. :( Ha tényleg igaz, hogy nem csináltál, nem mondtál semmi rosszat, ők kötöttek beléd és ezért indult ki a veszekedés, ráadásul még a békülés felé is te tetted meg az első lépést, akkor azt kell mondanom, hogy ebben az esetben a párodnak is közbe kellene lépnie és megpróbálkoznia, hogy kibékítsen benneteket.


Mellesleg mikor komolyabbá vált a kapcsolatunk a párommal, nem igazán kedveltük egymást az egyik nagyon jó barátjával, legalábbis én úgy éreztem, hogy nem bír. Egy másik meg azért panaszkodott, hogy mióta vagyok, a párom nem foglalkozik vele eleget.

Én is mondtam, hogy nem akarom, hogy vita legyen miattam, erre a párom azt mondta, hogy a barátoknak el kell fogadniuk, hogy én most már hozzá tartozok, ha nem tetszik nekik, akkor nem kell vele barátkozniuk és kész.

De azóta nem hogy megszoktuk, hanem meg is szerettük egymást a barátokkal.

2011. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó író: Igazából , ők nem könnyen békülösek , és nem is ismerik el a hibáikat :( Nem tudom egyik napról a másikra mi változott bennük az irányomban:/ Nehéz leszállniuk a magas lóról , és beismerniük , hogy ezt nem kellet volna:/ Valószínű , hogy féltékenyek mert párom nem foglalkozik velük annyit amióta együtt vagyunk . De ez akkor sem ok arra , hogy elkezdjenek beszólogatni stb...Erre , sem arra , hogy bosszúból szét akarjanak szedni . Egyszerű nekik fenthórdaniuk az orrukat a semmiért:( Túl büszkék ! Lehet , hogy magamat aláztatom meg , de legalább elmondhatom , hogy én megpróbáltam :/Még ha nem is sikerül :( A többit páromra bizom aki nem fog semmit tenni , de reménykedek:S
2011. jún. 3. 14:04
 18/20 A kérdező kommentje:

Hu de nagy pofára esés lett :S

Írtam , elolvasta aztán páromnak írkál:S

Pontosan ezt nem akartam:S:(

2011. jún. 4. 06:54
 19/20 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de az egy nagy rib@nc. Beszélj a párossal, ha meg nem érdekled, akkor hagyd ezzel a kis kurv@'val. Nekem is volt hasonló helyzetem. De a párom megértett. Azóta nem beszél a csajjal. Mint később kiderült, jók voltak a megérzéseim. Szerelmes volt a pasimba (miközben volt neki is párja a baráti társaságban), és nem bírta elviselni, hogy vagyok neki én is.
2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
pároddal (bocsi)
2011. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!