Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyummal egy csöppet elromlott...

Anyummal egy csöppet elromlottak a dolgok. Ti hogyan másztatok ki az ilyen helyzetekből?

Figyelt kérdés
Legutóbb amikor hazajöttem egy buliból, hát csöppet spiccesen estem be az ajtón. Barátom hozott haza, és hát most eléggé haragszik anyum rá is meg rám is. Nem enged el sehová.. Mi lenne amivel egy picit megpuhíthatnám?:)
2011. júl. 10. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
háát..hány éves vagy? (:
2011. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
járj a kedvében. Mosogass el helyette, főzz egyszer ebédet, seperd fel a lakást, menj el helyette bevásárolni, massszírozd meg. és kérjk bocsánatot
2011. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy? Nálad mit jelen az, hogy csöppet spicces voltál? Mármint miket ittál és mennyit. Amúgy meg beszéld meg a dolgot anyukáddal.Meg azért remélem nem csináltál semmi hülyeséget.

2011. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számtalanszor voltam ilyen helyzetben! Aligha segített valami.

Ja tegyél meg mindent amit máskor szokott kérni! Gondold végi számára mik azok a házi munkák amiket kevésbé szeret na azt csináld meg helyette!!

És csak a kövit azért írom mert Én szerettem volna ha valaki annak idején Nekem is elmondja ezt és hallgatok is rá! Lánynak részeg lenni szégyen! Részegen megalázó szégyen helyzetbe hozhatjuk magunkat! Biztos azért nem enged el mert fél h újra megesik vagy hogy gondolkozz el miért is tart otthon mert úgy gondolja rosszat tettél. Egy anya csak jót akar a gyerekének! Remélem mindig elkerülöd ezentúl a 2-3 pohár feletti ivást de ha nem tudod megállni egyet se!

2011. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Segíts anyudnak a ház körül és legközelebb ne igyál annyit vagy próbálj úgy bejutni a házba hogy ne tűnjön fel neki hogy ittál.
2011. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én mindig úgy intéztem, h ne nézzek ki ganén, mikorra hazaérek. sokat segített benne, hogy 1 óra volt a hazaút éjszakai busszal a szokásos bulihelyemről, tehát ha nem is akartam volna, akkor is kijózanodok.

meg mondjuk anyum már rég aludt olyankor, nem az volt a hobbija, h éberen strázsált az ajtó előtt, h egyszem pici lánya mikor esik haza.

dolgozott egész nap, éjjel szüksége volt a pihenésre. ha nagy gáz lett volna, akkor úgyis hívom, de nem hívtam, megoldottam.


ígérd meg neki, h nem vedelsz annyit legközelebb, vagy esetleg ne menj haza, amíg szalonképes állapotba nem kerülsz.

2011. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!