Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögnek ki mindig? Már...

Miért röhögnek ki mindig? Már elegem van:- (

Figyelt kérdés
Már egy ideje azt vettem észre, hogy különösen a nők megbámulnak, majd röhögnek, vagy összemosolyognak. Nem tudom hovarakni, mert tutira nem volt rajtam semmi ( elkenődött smink, vagy bármi más), a sminkem sem extrém, az öltözködésemben, stílusomban sincs semmi extra, igaz a hajam szőkés, de ezért ki kell nevetni?nem értem:( csak már annyira elkeserítő...mert nemtudom miért...változtatnék akkor:( vagy irigységből lenne?az ismerőseim, és énsem látok magamon semmi furát.Kérlek segítsetek a válaszaitokkal:(
2010. aug. 14. 18:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok, és nem itéltetek el rögtön, hogy paranoiás vagyok, vagy ilyesmi:)

mert...tényleg nem vagyok az:)

utolsó előtti...köszönöm neked is a megértésedet, és sajnálom h te is ezt érzed...:( megpróbálok nem foglalkozni másokkal...csak nehéz, mert amúgy sem vagyok egy nagy önbizalmú ember:)

neked is fel a fejjel:)

jó, h nem csak én vagyok ezzel így:)

mindenkinek köszönöm a válaszokat:)

2010. aug. 15. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!