Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögnek ki mindig? Már...

Miért röhögnek ki mindig? Már elegem van:- (

Figyelt kérdés
Már egy ideje azt vettem észre, hogy különösen a nők megbámulnak, majd röhögnek, vagy összemosolyognak. Nem tudom hovarakni, mert tutira nem volt rajtam semmi ( elkenődött smink, vagy bármi más), a sminkem sem extrém, az öltözködésemben, stílusomban sincs semmi extra, igaz a hajam szőkés, de ezért ki kell nevetni?nem értem:( csak már annyira elkeserítő...mert nemtudom miért...változtatnék akkor:( vagy irigységből lenne?az ismerőseim, és énsem látok magamon semmi furát.Kérlek segítsetek a válaszaitokkal:(
2010. aug. 14. 18:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen?:D na akkor melyik városban lakok?:D
2010. aug. 14. 19:06
 12/21 A kérdező kommentje:
majd megfigyelem a mozgásom:D köszi:)
2010. aug. 14. 19:07
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
Tuti van rajtad,esetleg gesztusodon,mozgásodon ami mókás és ezért röhögnek ki!De egyébként a nők egymással szemben nagyon kritikusok...,viszont ez akkor sem szép!!!Én a helyedben már tuti odamnetem volna egy ilyen nőhöz aki röhög rajtam,és megkérdeztem volna h "mi a francot röhög rajtam???!"
2010. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkérdeztem volna!

Vagy az is lehet, hogy nem rajtad nevetnek, csak te hiszed azt.

2010. aug. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem tudom, csak már annyiszor volt ez, h csak arra tudok gondolni, hogy rajtam, meg teljesen úgy is jön le...:( hát amjd lehet az lesz, h rákérdezek, csak az a baj, h én nem vagyok annyira merész:D

de majd próbálok odafigyelni magamra..mi lehet a gond:)

köszönöm a válaszokat:)

2010. aug. 14. 19:25
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez nem merészség kérdése,engem ha már nagyon bosszantana,én tuti megkérdezném!Legalább rájönnék a nyitjára,mi is olyan nevetséges rajtam..,ha a helyedben lennék!Vagy lehet,hogy a hajadat úgy hordod,hogy mókás..,pl. kontyban a fejed tetején,és akkor olyan mintha egy hagyma lenne a fejeden:D Ezer kis oka lehet..
2010. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet ennek. Azt mondod, hogy a sminked nem feltűnő, nem elkenődött. A ruháid tiszták, rendezettek, nem követsz semmiféle elferdült divatot... Szőke a hajad, oké, előfordul. Akkor vagy az arckifejezéseddel, vagy a gesztusaiddal, a járásoddal van probléma. Lehet, hogy járás közben "dobálod" magad, vagy riszálod a feneked, esetleg összegörnyedve, púpos háttal jársz? Nagyon sok oka lehet...
2010. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

csak összefogva vagy simán kivasalva hordom a hajam...:D nem tudom már énsem:D majd azt fogom csinálni, hogy odafigyelek nagyon a járásomra, testtartásomra, mindenre...és ha nem, akkor kérdezni fogok:)

köszönöm a kedvességeteket, a válaszaitokat:)

2010. aug. 14. 20:09
 19/21 anonim válasza:

Tényleg bosszantó, elhiszem, mert én is voltam már többször ilyen, és hasonló helyzetben.

Nem vagyok egy fotómodell alkat, és nem is öltözködöm úgy, ahogy azt mások elvárják. Legyen kényelmes, a többi nem érdekel, de nem akarom feszélyezve érezni magam emiatt.

Volt, hogy kinevettek, nem vettem magamra, mert azt gondoltam magamban, hogy ők sem többek mint én, én is érek annyit mint ők...

De volt persze olyan is, hogy marhára kiakadtam rajta.

Volt hogy odamentem, és megkérdeztem, mit nevetnek, mi nem tetszik, persze jött a szokásos letagadás, hogy nem is rajtam nevettek, és a többi...

Most már ott tartok, hogy annyira nem érdekel, nevessenek, ők is lehetnek még ducik, vagy ha esetleg más miatt nevettek volna ki, ők is lehetnek olyan helyzetben...


Tehát kitartás, hidd el, én tudom mit érzel, ez nálam majdnemhogy mindennapos.

Fel a fejjel! A fiatalok már csak ilyenek, ők azt hiszik tökéletesek, de majd rájönnek ha benő a fejük lágya! :)

2010. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akik kinevetik utcán a másik embert legyen az beteg vagy bármi..,na ők a legszánalmassabbak!!!Az ilyeneket egyszerűen csak lekéne köpni,mert kb. ennyit érnek...
2010. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!