Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögnek ki mindig? Már...

Miért röhögnek ki mindig? Már elegem van:- (

Figyelt kérdés
Már egy ideje azt vettem észre, hogy különösen a nők megbámulnak, majd röhögnek, vagy összemosolyognak. Nem tudom hovarakni, mert tutira nem volt rajtam semmi ( elkenődött smink, vagy bármi más), a sminkem sem extrém, az öltözködésemben, stílusomban sincs semmi extra, igaz a hajam szőkés, de ezért ki kell nevetni?nem értem:( csak már annyira elkeserítő...mert nemtudom miért...változtatnék akkor:( vagy irigységből lenne?az ismerőseim, és énsem látok magamon semmi furát.Kérlek segítsetek a válaszaitokkal:(
2010. aug. 14. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
tegyél föl képet
2010. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Képet tudsz fel tenni magadról ugy könnyebb lenne mivel nincs rötgen szemünk.
2010. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Így nem igazán tudunk segíteni. Kép is szükséges lenne...
2010. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem látunk rajtad semmi furát. Ha van egy közeli barátod, kérd meg, hogy mondja meg őszintén, hogy szerinte miért van. Vagy tesódat, unokatesódat, ha van. Nem hiszem, hogy ha kivülről minden rendben van rajtad, akkor neten keresztül meg tudjuk mondani mi lehet az oka. Vagy tegyél fel magadról egy képet, amilyen általában vagy és megpróbálunk az alapján mondani valamit.
2010. aug. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

képet nem szeretnék felrakni, és amúgy...ha így meglátnak képen, akkor nincs senkinek rossz véleméyne, ez inkább így utcán vehető észre:(

de azért köszönöm a válaszukat:)

2010. aug. 14. 19:02
 6/21 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2010. aug. 14. 19:03
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy a gesztusaidban és a kisugárzásodban van a hiba.
2010. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
az lehet...:( akkor ezen nem tudok változtatni:(
2010. aug. 14. 19:04
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
A szemöldököd miatt,ismerlek!
2010. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy "mókásan" mész, engem azért nevettek ki régen (iskoltársaktól tudtam meg), mert úgy mentem, mint aki "karót nyelt". Utólag persze nekem is vicces, de akkor annyira el voltam keseredve, azt hittem, hogy nevetségesen ronda vagyok, és ezért nevetnek rajtam az utcán. :) Vagy az is lehet, hogy viccesen lóbálod a kezeidet, vagy mit tudom én, nem biztos, hogy a külsőddel van a "baj", lehet, hogy csak vicces a mozgáskultúrád. :D
2010. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!