Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeled át a pechsoroz...

Hogyan vészeled át a pechsorozatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kivancsi, hogy ki hogy vészeli át a szerencsétlenebb idoszakokat, amikor hirtelen minden osszejon, es a fejunk fole tornyosulnak a gondok. Probaljatok megbeszélni magatokkal, hogy oka van, amiert ezek a dolgok torténnek, és majd lesz jobb is, vagy esetleg van valami jó praktikatok krizishelyzet kezelesere?


Várom a válaszokat, elore is koszi!


2010. aug. 14. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
praktikák? nyugalom!
2010. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Leülök ide,a számítógéphez,és azt csinálom amit szeretek.Játszom,híreket olvasok,nézelödök mi történt a nagyvilágban.Egyszóval kikapcsolódom,és gondolkodom hogy lehetne a gondokat megoldani,vagy válszokat keresek a kérdéseimre,esetleg kikérem mások véleményét.
2010. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen bepánikoltam, és szinte bevonzottam a következő szart. Ma már egyszerűen nem veszem komolyan. Ha olyanok a problémák, amiket meg tudok oldani, van ráhatásom, akkor megoldom és örülök, hogy megoldottam és több lehet ezáltal. Ha reménytelen, akkor nem törődök vele. Vagy ha macerás és az "attyaúristennekse" jön össze valami, akkor hagyom a p.cs.ba és keresek valami olyan elfoglaltságot, ahol sikerélményre számíthatok.

Nagyon fontosnak tartom, igaz, 38 évig tartott, mire rájöttem: a saját nyugalmánál SEMMI sem fontosabb az embernek.

2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs: több lehetek ezáltal
2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vonzom a rosszat úgy 5 éve... pesszimista vagyok, gyakorlatilag semmi jó nem történik velem.

Néha próbálnám optimistán látni a világot, de valami belülről nem engedi :/

2010. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy mennyira lehet ezeket praktikáknak mondani, de az biztos, hogy bizonyos ideig lenyugtatnak:)

-futok, mozgok a szabadban

-azokkal vagyok akiket a legjobban szeretek és kisírhatom magam nekik, hogy most milyen rossz nekem

-karaoke a szobában akár egyedül is...hidd el a végére már egészen jó kedved lesz:)


Amúgy most vészeltem át egy "kis" pechsorozatot de ilyenkor mindig arra kell gondolni, hogyha a gödör legalján vagy onnantól csak jobb lehet. Holnap tehát szebbnek kell lennie mindennek.


Az egyik ismerősöm mondta, hogy voltaképpen minden nap egy új lehetőség. Hogy követhetünk el hibákat, történhetnek rossz dolgok de minden nap valami "új ablak nyílik ki előttünk". És hidd el sok rossz dolgon mentem már keresztül, hogy azt mondjam igenis igaza van. Úgyhogy fel a fejjel és kitartás!


L/18

2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!