Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne neki mondanom?

Mit kéne neki mondanom?

Figyelt kérdés

Rájöttem h anyám évek óta olvassa a naplómat. Eddig nem voltam benn biztos h ilyet tenne,de irtam kamu dolgot bele h mennyire nem bírom anyámat meg h egy 50 éves hapsival járok össze,stb.. .ilyen hazugságok

Persze bökte a csőrét és letámadott,a vita hevében kiderült h évek óta az én naplómon élvezkedett!! iszonyú dühös vagyok rá!!! Legszívesebben felpofoztam volna,akkora indulat volt!van bennem.

El fogok költözni,holnap amig dolgozik el kotrodom itthonról. Kéne neki vmit mondanom? azt tervezem h irok egy cetlit h élvezkedj a saját magánéleteden


2010. aug. 13. 17:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nincs könyvetek othon,hogy anyád a naplód tartja a több éves kalandregényének? Szerintem már olyan rég olvassa, hgy tuti nincs bűntudata, az idő és gyakoriság elvette a bűn súlyát.
2010. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De.... most komolyan, EZÉRT meneküljön otthonról?? Ne csináljátok ezt velem válaszadók :)

Hagyd abba a naplóírást, ilyen idős korban már gáz, kezdj el blogolni, ha nem vagy képes fejben tartani az emlékeidet, de ha most menekülsz, a későbbi férjeddel se fogsz tudni megbeszélni semmi konfliktust, és sz.r ember leszel. Nehogymár ez ekkora borzasztó probléma legyen..

2010. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló!

én azért megnézném az arcod mikor anyukád a szemedre veti hogy milyen pózban és hányszor csináltad, nameg hogy kivel.ja és főleg hogy dádá lesz mert ezt ilyen pózban nem szabad! ez egy nagyon megalázó és sértő dolog, bár lehet téged ez nem érdekelne...az meg a te magánügyed, hogy hogyan reagálsz rá.

2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!