Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kedves?

Hogyan legyek kedves?

Figyelt kérdés
Próbálom utánozni az általam kedvesnek tartott embereket. Odamegyek a többiekhez, akarok valami aranyos, kedves dolgot mondani, de csak sértő, és megbántó gondolatok jutnak az eszembe, ezért próbálok csendben maradni, csak nem mindig sikerül. Azt akarom, hogy jobban szeressenek az emberek. Mit csináljak?
2010. aug. 13. 11:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen. Utólag minden szót megbántam, aztán magyarázkodtam, hogy én nem így akartam, és egy nagy, kerek NULLÁNAK éreztem magam. Nekem úgy sikerült megváltoznom, hogy elképzeltem a reakciókat. Először lassan ment, aztán a pillanat törtrésze alatt tudtam, mit kell mondani.
2010. aug. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Oh, én is csak bántó vagy cinikus dolgokat tudok mondani ezért inkább megse szólaltam. Erre mindenki gyóntató papnak nézett s nekrm sírta ki a baját mert nemszólom le s nem mondom el másnak. Hiába vagyok sértő de ha kell meghalgatom őket, elmegyek velük ahová egyedül nem mernek vagy elkapom aki szemétkedik velük. Ezért tudják, hogy belül szeretem őket s ezért ők is szeretnek.
2010. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nehéz, mint gondolod. Ha valóban csak rossz dolog jut eszedbe valakiről, azt inkább hagyd, mert feltűnik, ha nem vagy őszinte.


De ha meglátod például az egyik barátnőd felsőjét, amiben csinosan mutat, megjegyezheted, hogy jól áll neki. De akármi megteszi, mert nem igaz, hogy senki ne találnál olyat, ami tetszik. Én például szeretem az amatőr tehetségeket, mert szerintem aranyosak és bátrak, ahogy póbálkoznak :)


Egyébként, ha tudod, hogy milyen téma érdekli a többieket, vagy mi a hobbija, akkor könnyű helyzetben vagy. Például ha valaki szereti a csillagászatot, és téged érdekel, hogy mi van a Göncölszekér mellett, kérdezz rá. Szóval, biztos akad olyan téma, amit te is és mások is kedvelnek, ezekről lehet őszintén és kedvesen érdeklődni:)

2010. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!