Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lehet úgy családot...

Érdemes lehet úgy családot alapítani majdnem harminc évesen ha még semmit nem éltem?

Figyelt kérdés
A visszahúzódó személyiségem miatt még semmit nem éltem. De szó szerint. Nem mintha lenne kivel családot alapítani csak kérdezem. Már kezdem megbánni nagyon, ez normális most mi csináljak? De ha mégis lenne lehetőség család alapítására akkor így nem érdemes ugye? Akkor már inkább 40 évesen sok élménnyel nyugodtan az is jobb, nem?

2020. dec. 22. 10:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene rögtön családot alapítanod. Éld az életed és közben akár össze is jöhetsz valakivel. De az sem baj ha nem szeretnél gyereket és inkább más utat jársz. Muszájból ne legyen.
2020. dec. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!