Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen dolog? Jogos, hogy...

Ez milyen dolog? Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Vettem egy lakást, ráment az összes pénzem. Megpróbáltam kérni anyámtól kölcsön valamennyit, hogy ezt a hónapot átvészeljem. Azt mondta nincs neki. Erre a szemetesben megtaláltam egy számlakivonatot, ami nem tudom hogy került oda, mert külön élünk, de lényeg a lényeg, hogy milliós nagyságrendű tétel van rajta. Jól láttam, ötször is megnéztem és egész biztos, hogy az övé. Persze nem kötelező adnia, de rettenetesen csalódtam, hogy a képembe hazudott. Szóba hozzam ezt, mert nehéz lenne megállnom, ha legközelebb találkozunk???
2010. aug. 12. 11:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Írtad,hogy eddig sem sokat segített,és eddig sem támogatta az unokáját..Az én anyám pontosan ugyanilyen.Soha nemhogy anyagilag de mint nagymama sem volt a gyerekemnek..Ebből is tisztában vagyok,hogy bármit mond vagy ígér úgyse lesz belőle semmi,így nem is alapozok arra amit mond...

Bocsi,hogy ezt mondom,de tényleg nem értem,hogy ha évekig nem segített,nem tett értettek semmit,most miért hittél neki?? Miből gondoltad,hogy most más lesz? mert megígérte??ne már..Én már azt se hiszem el amit kérdez,nemhogy azt amit ígér!!

neked ez most egy jó tanulólecke volt ahogy mondják..

Legközelebb már tudni fogod,hogy anyádra nem tudsz támaszkodni,így ne is várj el tőle semmit..

Ezért a kérdésedre a válaszom..

Ez milyen dolog? Hát vannak ilyen szülők is..Anyád mindig is ilyen volt,akkor nem is várj változást..

Jogos, hogy rosszul esik?

Rosszul esik neked az tuti,mert akkor nem írtad volna ki a kérdést,de nem jogos..nem köteles támogatni...nem köteles anyagilag segíteni,még akkor sem ha megígérte..De jogodban áll megsértődni...és jogodban áll tudomásul venni,hogy naivan hittél neki..

2010. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdezőnek az esik rosszul,hogy a saját anyja a szemébe hazudott.Ez érthető is.Egy sima"nem adok mert nem akarok" talán nem esett volna ennyire rosszul.
2010. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

12:07


Ne forgasd ki a szavaim,te....Mellesleg látom,a szöveg értés se megy túlságos,mert ha menne akkor simám leszűrted volna a hozzászólásomból,hogy a segítség oda-vissza érvényes.

2010. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!