Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyes házasságról és az...

Vegyes házasságról és az ebben felnövő gyerek/ekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fehér és színesbőrű emberek közötti házasságra gondolok és nem cigányra.


Hogyan vélitek a környezet miként áll az ilyen dolgokhoz? A gyerek aki felnő az be tud-e illeszkedni a társadalomba, vagy kivülálóként kezeli magát? Milyen viszályok származhatnak és miféle előnyökkel jár egy ilyen házasság.


2010. aug. 11. 20:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

En vagyok a 87%-os, aki a galibat okozta :)


Itt Londonban vannak, sot tobbsegben vannak a fekete munkatarsaim, mint ahogy a varos lakossaganak is kb 40%-a feher. Tobbseguk masodgeneracios szintiszta fekete. Joban vagyok veluk, sot volt, hogy egyeduli feherkent dolgoztam egy tizfos teamben, semmi para nem volt. Eleg fura lenne ilyen kornyezetben rasszistanak lennem. Mellekesen megjegyzem, hogy a brit statisztikak szerint a rasszista tamadasok tobbseget feherek ellen kovetik el.


Igen, ellenzem a vegyeshazassagokat, ellenzem a tomeges bevandorlast Afrikabol es az arab orszagokbol Europaba. Igen, szar latni, hogy fogy a feher ember Europaban. Szar egyeduli feherkent ulni a buszon. Szar, hogy minden, hangsulyozom, MINDIG etnikai csoport eseteben nyugodtan lehet beszelni a demografiai kerdesekrol, de ha arrol van szo, hogy a feher ember fogy, akkor az egybol rasszizmus.


Itt mar komoly problema volt abbol is, hogy a Gyuruk Uraban nem volt fekete fohos (hiaba mondtak paran, hogy Tolkien az angol mitologiabol a forrasait, ahol a nem feherek szama nullaval egyenlo), de az Evening Standard tapsikol azert, mert a Globe-ban az autentikus Romeo es Juliaban a kozepkori italiai Romeot egy fekete szinesz jatszotta, es hogy ez milyen jo.


Mar nagyon atestunk a lo masik oldalara. Komolyan nevetseges sztorikat hallottam: pl odament a fekete srac kerni egy cigit a fehertol, nem volt neki, emiatt egybol jott, hogy biztos rasszista. Mindegy, igazatok van, ugyse tudjuk egymast meggyozni. Lehet en latom rosszul, es igy van ez jol, igy kell ennek tortennie.


A kerdezonek meg kulon dicseret a diplomatikus hozzaallasaert.

2010. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászólással egyetértek. Bármilyen furcsa is. A vegyes házasságokat nem ellenzem, hiszen ebben nevelkedtem, de nem is ajánlom senkinek. Az Afrikából való bevándorlás és egyebekről vallott nézeteket vallom én is, hihetetlen,de a sok tanulatlan fekete, akik a volt gyarmatokról jönnek be Európába tönkreteszik azt. A túlzott liberális nézeteket nem vallom, mert ez ebben a világban lehetetlen életkörülményeket szülne, és ahogy Amerika, vagy Izrael megteheti azt, hogy kitoloncolja azokat az embereket, akik bevándorlók és az országnak csak terhet jelentenek nem értem hogy ez itt akkor mért ne lenne lehetséges.



Na de nem akarom elvinni a kérdést tárgyát más irányba, csak gondoltam leírom, hogy ilyen is van.

2010. aug. 17. 07:49
 33/33 anonim ***** válasza:

"Itt mar komoly problema volt abbol is, hogy a Gyuruk Uraban nem volt fekete fohos (hiaba mondtak paran, hogy Tolkien az angol mitologiabol a forrasait, ahol a nem feherek szama nullaval egyenlo), de az Evening Standard tapsikol azert, mert a Globe-ban az autentikus Romeo es Juliaban a kozepkori italiai Romeot egy fekete szinesz jatszotta, es hogy ez milyen jo.


Mar nagyon atestunk a lo masik oldalara. Komolyan nevetseges sztorikat hallottam: pl odament a fekete srac kerni egy cigit a fehertol, nem volt neki, emiatt egybol jott, hogy biztos rasszista. Mindegy, igazatok van, ugyse tudjuk egymast meggyozni."


De hát ezzel én is egyet értek! Ez tényleg nagyon durva! Főleg a Gyűrűk Ura sztori. Ezek az igazi "rasszitsa kártyák", amivel nekem is tele van a tököm. Viszont én nem érzem, hogy itt fogynának a fehérek...inkább azt érzem, hogy a népesség nő, a fehérek száma pedig stagnál. A vegyes házasságokból sincs olyan riasztóan sok érzésem szerint. Magyarországon még cigány-magyar házasságról is alig tudok. Persze Angliában több a vegyes házasság, de ott se hiszem, hogy vészesen sok lenne eleve amiatt, hogy a párok nehezen viszik más színű párjukat a saját társaságukba.


Látod most nem rasszista voltál, hanem realista. Első megfogalmazásodból viszont tényleg a megvetés sütött...

2010. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!