Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyes házasságról és az...

Vegyes házasságról és az ebben felnövő gyerek/ekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fehér és színesbőrű emberek közötti házasságra gondolok és nem cigányra.


Hogyan vélitek a környezet miként áll az ilyen dolgokhoz? A gyerek aki felnő az be tud-e illeszkedni a társadalomba, vagy kivülálóként kezeli magát? Milyen viszályok származhatnak és miféle előnyökkel jár egy ilyen házasság.


2010. aug. 11. 20:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Nem szerencsés méghozzá duplán:

Vagy a gyerekkel igazságtalan a környezete,vagy pedig a gyereknek van üldözési mániája az igazságos környezettel szemben("biztos csakmert más a színem...")

2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
83%

nekem az összes gyerekkori barátom vegyesházasságból van .és az én gyerekemet is szeretném igy nevelni.

sokkal talpraesettebbek.sokkal barátságosabbak nyitottabbak. 2anyanyelvük van igy érdekesek is.

2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nagyon sok "félvér" van, szerintem nem érzik magukat rosszul. És a félvér férfiak is nők a legeslegszebbek :) Mármint a fekete-fehér párosításban :)
2010. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerintem semmiféle viszály nincs, maximum 1-2, de nem hinném, hogy számottevő.
2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Remélem nem kérek sokat a gondolataitokat bővebben is ki tudnátok fejteni. Köszönöm:)
2010. aug. 11. 21:12
 6/33 anonim ***** válasza:

21:02: Nekem ket anyanyelvem van megis teljesen feher vagyok, mig itt egy csomo vegyes hazassag van (fekete-feher, feher-azsiai) es a gyerekek nem beszelik altalaban mar a masik nyelvet. Az azsiaiak talan, az afroamerikai - feher hazassagok gyerekei egyaltalan. Szoval ez szerintem nem nagyon indok:)

Amugy meg szerintem nem jo nekik, mert legritkabb esetben erzik azt, hogy mindket "rasszhoz" tartoznak, inkabb olyan, mitha egyikbe se..

2010. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Neked mi a másik anyanyelved? :) (Ne haragudj, iszonyú kíváncsi alak vagyok :D )
2010. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Az en csaladomban is vannak felver gyerekek es egy esetrol tudok amikor a gyerekkel ereztetve volt a szarmazasa.Egyebkent SEMMI hatranya nincs a dolognak.Egeszsegesek, okosak, nepszeruek a suliban es remeljuk majd a jovoben is igy lesz.
2010. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek egyre toleránsabbak, elfogadóbbak lesznek. Pedagógusnak tanulok és minket is arra tanítanak h neveljük a gyerekeket a toleranciára, az elfogadásra. Olvastam egy nagyon érdekes cikket, amiben az állt, h a gyerekek természetesnek találják a bármiféle másságot, és alapvetően úgyanúgy elfogadják, mint pl egy mesehőst. Tehát szerintem nem származik hátráya egy félvér gyermeknek, sőt különlegesnek számít. Bár azon is sok múlik h a többi gyereket hogyan, mire nevelik, de úgy gondolom nem lesz kívülálló amiatt, mert más a bőrszíne.
2010. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
22:24: Angol:) De tobb nyelven is nagyon jol beszelek, mert sokat koltoztunk, de csak az angol es a magyart tekintem anyanyelvemnek.
2010. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!