Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyes házasságról és az...

Vegyes házasságról és az ebben felnövő gyerek/ekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Fehér és színesbőrű emberek közötti házasságra gondolok és nem cigányra.


Hogyan vélitek a környezet miként áll az ilyen dolgokhoz? A gyerek aki felnő az be tud-e illeszkedni a társadalomba, vagy kivülálóként kezeli magát? Milyen viszályok származhatnak és miféle előnyökkel jár egy ilyen házasság.


2010. aug. 11. 20:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
nem tudom ki hogy van vele de európai szemmel a néger meg a mulatt egyre megy.......Obama is a fehér anyja révén világít a kenyai rokonaihoz képest de mégis az egész világ úgy tartja őt számon mint a híres néger elnök
2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ez igaz, Mo. a legtöbben azt sem tudják, hogy az ilyen vegyes házasságból származó gyereknek mi a megnevezése és pl. engem helytelenül kreolnak hittek, de az max. a bőröm lehet.
2010. aug. 16. 13:47
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a szülöi hozzálástól függ.
2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"de ne nézzük már őket alacsonyabb rendű élőlénynek és ne jelentsük már ki kategorikusan vagy burkoltan, hogy ez egy buta, randa (na jó, ez tényleg ízlés kérdése), agresszív faj. Bennem csak ez vitte fel a pumpát."


87%-os egy szóval sem említette, amiket leírtál. Még hasonlót sem. Kár volt rasszistáznod.

2010. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
"vagy burkoltan"...De.
2010. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"Az azonban eleg furcsa, hogy szerintetek a felver gyerekek a legszebbek, legokosabbak meg mittudomen. Jo, hogy azt nem sugalljatok, hogy felsobbrenduek! Azert ne essunk mar tulzasokba!


En ellenzem a dolgot, de mindenki azt csinal, amit akar."


Csak hogy pontosabb legyek...

Azt pedig, hogy ellenzi a faji keveredést, eléggé konkrétan mondta ki. Mintha a "négerség" valami fertőző dolog lenne.....

2010. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
burkoltan sem. Jóhogy nem is lehet ránézni egy félvér emberre, mert mindjárt rasszista leszel.
2010. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ja és ha mégsem így értette az elejét, akkor fogalmazzon körültekintőbben vagy pontosabban.

(Bocsi a 3 részletű kommentért, csak sietek és mindig utólag jut eszembe még valami más, miután már nagy sietségemben elküldtem, amit írtam)

2010. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
74%, rá lehet nézni, nem leszel rasszista. Amikor egy cigány hőzöng, hogy őt csak azért csukták le, mert cigány, akkor tényleg az ún. rasszista kártyát játssza ki, de itt nem erről van szó. Nyilván nem csak egy vegyes házasságból származó gyerek lehet szép, de nem kell azon így felháborodni, ha valaki szépnek és okosnak tartja őket. Mivel ezt követően még azt is kijelentette, hogy szerinte a vegyes házasság elítélendő dolog, elég nyilvánvalóvá vált számomra, hogy mi áll a felháborodása hátterében. Ezek után még jött a demagóg statisztikával is...Tudod lehet olvasni a sorok között. De ahogy a kérdező is mondta, hagyjuk, mert úgysem fogjuk meggyőzni egymást.
2010. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem felver (felig feher, felig azsiai). Soha nem erte megalaztatas. Igaz, nem Magyarorszagon elunk, de ott sem, pedig latszik rajta, hogy nem teljesen feher. A gyerekunkon is latszik. Szerintem ebbol semmi hatrany nem szarmazik normalis kornyezetben. Be tud illeszkedni a gyerek, ha onmagaban nem fejleszt ki kisebbsegi komplexust.
2010. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!