Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak, fiúk is felismerik...

A férfiak, fiúk is felismerik ha áldozatok, bántalmazottak?

Figyelt kérdés
Érdekelne a személyes tapasztalat. Mihez, kihez fordulnak ha így érzik? Kérlek őszintén válaszolj.

2020. dec. 4. 10:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Mikor még általánosba sokszor unokatesoméknál nyaraltam volt párszor hogy éjjel bejött nagybátyám amikor azt hitte már alszunk és benézett pizsama alsomba. Nem voltam áldozat de elég fura volt..
2020. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
10:19, köszönöm a válaszodat. Szerintem pedig áldozat voltál csak nem ismerted fel.
2020. dec. 4. 10:30
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem általánosban többször bántalmaztak a nagyobb fiúk. Nem fordultam senkihez, és bár a környezetemnek fel kellett volna tűnnie, hogy baj van velem, kb. senkit sem érdekelt.
2020. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon sok anya bántalmazza a fiugyereket. Anyám utálta apámat, és ezért szadizta a batyamat (legalábbis hasonló dolgokat mondogatott neki mint apámnak.)
2020. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

10:36, Sajnálom, remélem ez már a múlt és sikerült feldolgoznod.

Nagy hibának tartom ha a környezeted nem segített. Nem is értem miért van ez.

2020. dec. 4. 10:43
 6/25 anonim válasza:
100%
Nekem sokáig tartott, mire el mertem mondani felnőttnek, hogy mi történt velem. Szégyelltem, és úgy éreztem, hogy csak még jobban meg fogom szívni, ha szólok bárkinek. Nem segített a helyzeten, hogy a bántalmazóm is ezt sulykolta belém, hogy ha szólok bárkinek is, akkor én fogok kikapni.
2020. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Azt figyeltem meg, hogy házasságban nem veszik észre. Akiknek igazi házisárkány feleségük van aki ugráltatja, kihasználja és alázza őket nap mint nap, azok azt hiszik hogy ez a normális, legyintenek hogy egyszerűen ilyenek a nők, mindent el kell viselni azért hogy legyen valakijük.

És ebből jön a sok megcsalás, mert inkább titokban félremennek mint hogy váljanak. Sok a papucs férfi manapság, és gyávák is. Volt is olyan (kettő is) aki őszintén beismerte nekem hogy gyáva és azért tűr el mindent.

Nem fordulnak senkihez mert muszáj tartani a macsó látszatot, be nem ismernék hogy ők áldozatok. Rengetegen marionett bábúként élik le az életüket, közben úgy élnek túl hogy szeretőt tartanak.

2020. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 4 évig tartott rájönnöm, hogy amit csináltak velem, az nagyon nem volt oké. Addig nem is nagyon gondoltam az egészre, vagy ha igen, akkor valahogy mindig azt hoztam ki belőle, valamilyen szinten én is hibás vagyok benne, hogy megtörtént, szóval magamat is hibáztattam.

Azóta, mióta helyreraktam, sem okozott hatalmas lelki törést, így évekkel később már mit rágódjak rajta. Ami megtörtént, megtörtént. Szóval ugyan áldozat voltam, de nem rokkantam bele, szerintem az agyam félrerakta egy hátsó zugba, amíg készen nem álltam szembenézni vele.


23F

2020. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem, amikor már meg tudott nyílni nekem, mert már voltunk olyan kapcsolatban, akkor kiderült számomra, hogy mikor kisgyermek volt, akkor az édesanyja rendszeresen bántalmazta érzelmileg és fizikálisan is. Egyedülálló anyaként nevelte, illetve a 2 nagyobb féltestvére nem velük élt, nem fordult senkihez kicsi gyermekként.
2020. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Persze, hogy felismerik, csak nem csinálnak belőle akkora cirkuszt.
2020. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!