Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem nagyon sokat iszik...

Szerintem nagyon sokat iszik a párom, hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Ő nem veszi komolyan, nem hiszi el, hogy ez már alkoholizmus.

Napi 3 üveg sört iszik minden nap úgy, hogy du. Fél6-ra ér haza. Hétvégén akár 10 üveggel is lecsúszik neki.

Egy hónapban talán 4-5 nap van, amikor nem iszik semmit.

Amúgy 30 évesek vagyunk, teljesen átlagos az életünk, anyagi gondunk nem akkora, hogy alkoholba kellene fojtani a bánatunkat :)

Van 2 gyönyörű gyerekünk, a kapcsolatunk is jó, ezért nem értem.

Ráadásul nem igazán lehet vele megbeszélni, mert szerinte csak én csinálok belőle nagy ügyet, úgy gondolja, hogy napi 10-12 óra meló után megérdemel pár üveg sört.

Mit tegyek?


2010. aug. 11. 16:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
08.14. 23:36-nak: szerinted az, aki hétvégente a barátaival, szórakozás közben iszik, az ugyanolyan, mint az, aki minden nap, meló után addig piál, míg csontrészeg nem lesz???
2010. aug. 14. 07:45
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

Na, Te szegény, kapsz itt a fejedre, mintha legalábbis rosszat akarnál a férjednek, meg a családodnak. Szerintem próbáld megértetni a férjeddel, hogy szereted, és vele tervezed leélni az életedet, DE! Neked szükséged van egy felelősségteljesen gondolkodni és élni tudó férfira, aki Neked igazi társad, a gyerekeiteknek pedig igazi, példamutató apja tud lenni. Hogy nem csak Neked kellett felnőni a családanya szerepre, neki is itt az idő. És igen, simán belefér egy-egy hétvégi ereszd el a hajamat, gyerekek a nagyinál, igaziból néha kell is. Esetleg kérd meg, hogy akár itt a neten olvasgasson utána, hova vezet ez az életforma.

Még valami: biztos lehetsz benn, hogy Te látod jól, akik itt Téged kóstolgatnak anélkül, hogy bármilyen megoldást javasolnának könnyen verik más f....val a csalánt.

08.11.17:25, 08.11.21:42 is én vagyok.

2010. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az előbb még azt mondtad hogy nem csont részeg. Egyébként meg mit melózik?: nem rendőr?
2011. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Pompadur válasza:
Szia! Látom elég régen tetted fel a kérdést, és érdekelne, hogy azóta hogyan alakult az életetek. Már csak azért is, mert pontosan ugyanezzel a problémával nézek most farkasszemet: a párom és a napi 3 sör...
2014. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szörnyű kényszer az ivászat sajnos :(
jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!