Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (lent) FONTOS

Most mit tegyek? (lent) FONTOS

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja átmentem az egyik legjobb barátnőmhöz játszani.Minden rendben volt,mikor egyszer csak leültetett maga mellé,megfogta a kezemet és elkezdett sírni...én megkérdeztem mi a baja..erre ő elcsukló hangon azt válaszolta,hogy már nem szűz...azt mondta nem mondhatom el senkinek,hogy ez legyen a mi titkunk...azt nem mondta h hogy s mint történt...

Kétségbe vagyok esve nem tudom mit tegyek :(

12/L (barátnőm egyidős velem)


2010. aug. 11. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Előzők leírták, mindenképp meg kell tudni hogy részéről mennyire volt önkéntes a dolog. Amúgy meg 14 éves kor alatt mindenképpen bűncselekmény ha akarja ha nem, szóval simán fel lehet az ilyen tetvet jelenteni.
2010. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
tudom mit érzel.. egy cipőben járunk..
2010. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

És utána mi történt? Hogyhogy nem kérdeztél rá semmilyen részletre?

Jobb lenne az ügybe egy felnőttet is beavatni.

2010. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
szerintem megerőszakolták mert ha önszántából tette volna, akkor nem hiszem hogy megbánta volna és nem sirt volna!!!! szólj a szüleidnek hogy adjonak tanácsot, vagy beszélj a barátnőddel és vedd rá hogy mondja el az ő szüleinek a dolgot!!!! 15/L
2010. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Hidd el, az ember lánya felnőttként is tesz olyat önszántából amit később zokogva bán meg.

Félreértés ne essék, beszélnetek kell róla, próbáld meg rábeszélni, hogy szüleinek vagy egy felnőttnek beszéljen róla, akit szeret vagy bÍzik benne. Ha "benne is volt" a dologban, akkor is bűn!

2010. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy 15-17 éves srác volt! valaki erre utalt.

Sajnos sokszor látni hallani azt, hogy felnőtt 20-30-40 éves "csábítja" el a kislányokat :/ és mivel a korukbeli srácok éretlenek, ezért azoknak a kis butusoknak tetszik is egy határozott, értett férfi "udvarlása"

Ha nem korabeli volt, akkor én mindenképp feljelenteném.

2010. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ma megint átmentem hozzá...azt mondta egy olyan sráccal volt aki ebben az évben fog ballagni,és vki a sulinkból volt...azt is mondta h védekeztek,meg mostmeg már azt mondja h nem bánta meg :S rákérdeztem akk miért sírt múltor,azt mondta h csak először megrémült...meg h ő is akarta...akk tehetek érte még vmit?
2010. aug. 12. 18:50
 18/18 anonim ***** válasza:

nem...

szerintem ez az ő dolga..ha védekeztek akkor picit megnyugodhatsz ( ha aggódsz)

de jó lenne szólni a szüleinek valahogy...azért tudniuk kell róla...lehet baja van.igaz ez régebbi kérdés..mindegy..

2010. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!