Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a férjem?...

Szerintetek normális a férjem? Ez most mi?

Figyelt kérdés

Nemrég elesett, nagyon fájt a térde. Voltunk dokinál, kapott gyógyszert, krémet, borogattuk és lassan, de javult.

Ma hazajövök ugrál örömében, és mutatja hogy teljesen megjavult a térde. Persze örülök én is, és kérdezem mi történt. Talált az interneten valamit a "rossz vérről", vett pengét, megvágta kicsit a térde alatt a bőrét, kijött a rossz vagy használt vér... és már nem fáj neki. Első gondolatom az volt, hogy de jó... a második, hogy nem normális. Sejltelmem sincs, erre most mit reagáljak, nem ismerek rá.


2010. aug. 10. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kicsit tényleg ijesztő, de szerintem örüljetek inkább, hogy elmúlt a fájdalom. Az a lényeg. Csak mondd neki, hogy azért máskor ne vagdossa magát, meg ne próbáljon ki mindent, amit a neten írnak:)
2010. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

előfordul,az én férjemet minden hülyeségre rá lehet beszélni,naponta jön haza ujjabb hülyeségekkel amit hallott:)

ne aggódj csak bedőlt valami hülyeségnek

2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bizarrr
2010. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért le lett fertőtlenítve. (ilyen marhaságot a középkorban találtak ki s a borbély napi szinten csapolta az embereket még vérveszteség miatti gyengeség miatt is xS)

Nem lehet, hogy csak bemagyarázta magának a fájdalom csodálatos eltünését? LEhet hatott a kezelés de annyira biztosra vette a módszert, hogy az tudat alatt hip hopp hatott mint a mesében. Lehet ha arra koncentrál erősen akkor a fejenállástól is meggyógyult volna. :D

2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

örülök neki, hogy nem fáj, csak azt nem tudom miért, mert én nem veszem be ezt a rossz vér maszlagot.

Most vagy tényleg annyira elhitte, hogy már nem érzi a fájdalmat, vagy eleve túljátszott rajta egy kicsit és ezt a megoldást találta a gyúgyulásra. Kicsir megijedtem, mert én azért nem vagdosnám magam, de róla se gondoltam, hogy ilyet tenne...

2010. aug. 11. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pszichésen használt neki a "kezelés".

A lényeg, hogy nem fáj már neki. :)

2010. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem "rossz vér". Max volt vmi genny vagy váladék ott, és hogy kijött, nem feszítette tovább, azért érzi magát jobban.
2010. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!