Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom egy állnok kígyó! Mit...

Anyósom egy állnok kígyó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósomékkal,van egy kisfiam,várom a következőt.Vendégeink jöttek,nekünk,nekünk,nem neki,de mivel jó idő van,kinnt ültek le.Anyósom napok óta arra sem méltat, hogy köszönjön.Nem bírjuk már elviselni egymát,olyan undorral nézett rám, hogy inkább bejöttem.Normális a párom, hogy ezt megengedi?Pocakosan ücsürgök itt egyedül,senki meg sem néz.Tegnap könyörögtem neki, hogy mennyünk albérletbe, de nem akar, mert drága.Mi tévő legyek?
2010. aug. 10. 18:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Érdekes,amit írsz!Azt hittem,hogy csak ideiglenes ez az ottlakás és közben van haladás előre egy kis spórolt pénzzel,de ez így szar.

Tényleg ideális lenne,a filmekben biztos működik is,de nálatok nem.Ha ennyi idő után sincs egy harmonikus együttélés,akkor nem tudom mire vártok.Ami nem megy,nem kell erőltetni.

Igaz,hogy fizetitek a rezsit és utána már nem marad félre tett pénzetek,de albi nem egy több szintes családi ház,hanem lakás.Annak kevesebb a rezsije és mégis külön éltek és csak egymáshoz kell alkalmazkodnotok senki máshoz.Unokázni akkor is tudna az anyósod és segíteni is,ha akar pl. gyerekfelügyelet,de nem kellene nap,mint nap ilyen feszültségben élni.

2010. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
36%

Már elnézést, de ha NEKTEK vendégeitek jöttek, akkor NEKED NEM ILLIK otthagyni öket, elvégre HOZZÁD IS jöttek. Ha te annyira neveletlen vagy, hogy ahelyett, hogy velük foglalkoznál, bemégy a szobába duzzogni (mert az anyós RÁDNÉZETT!!!), akkor azért már azt ne várd el , hogy a férjed IS otthagyja a vendégeket és téged ajnározgasson, mert rádjött a hiszti! AZ A TERMÉSZETES, hogy a vendégekkel marad, elvégre nem azért jöötek HOZZÁTOK, hogy egyedül vagy az anyóssal üldögéljenek a teraszon, amig a VENDÉGLÁTÓK eltünnek.

Azt meg hogy gondolod, hogy a férjed NE ENGEDJE az anyját rádnézni? Ennyire hülye embert még nem láttam, RÁNÉZNI mindenkire szabad és ehhez mindenkinek joga van.

2010. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Szerintem azért írtad ezt a rettenetesen bunkó,és lenéző levelet,mert nem olvastad végig a többi hozzászólásomat,de köszi szépen,neked ilyen anyóst kívánok,tiszta szívemből,és ilyen nézést!Puszillak!!!
2010. aug. 11. 06:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!