Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom egy állnok kígyó! Mit...

Anyósom egy állnok kígyó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósomékkal,van egy kisfiam,várom a következőt.Vendégeink jöttek,nekünk,nekünk,nem neki,de mivel jó idő van,kinnt ültek le.Anyósom napok óta arra sem méltat, hogy köszönjön.Nem bírjuk már elviselni egymát,olyan undorral nézett rám, hogy inkább bejöttem.Normális a párom, hogy ezt megengedi?Pocakosan ücsürgök itt egyedül,senki meg sem néz.Tegnap könyörögtem neki, hogy mennyünk albérletbe, de nem akar, mert drága.Mi tévő legyek?
2010. aug. 10. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
A te szüleidhez nem tudtok elmenni?
2010. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg tőle ha a kapcsolatotok ezért zátonyra fut az nem lesz drága?
2010. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
minek a második gyerek ha nem tudtok elköltözni?úgy érzem ti költöztetek oda, szóval neked kell alkalmazkodni.
2010. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De el tudnánk,csak könnyű mondani, hogy nincs pénz.Így van én a végsőkig alkalmazkodok,csak őa azért is velem puffog,és az én pofámra vágja az ajtót,ha nem tud szellenteni.
2010. aug. 10. 18:43
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Akkor dobd fel neki a labdát.Gondolom kényelmes élete van.Nem tudom,hogy te hogy állsz anyagilag,menyire tudod a babókat ellátni és,hogy van-e valaki akire támaszkodhatsz.De Én megkockásztatnám aszt,hogy akkor megyek Nélküle.Nem tűrném,hogy egy cseppnyi tisztelet sincs benne irántam.Teszem hozzá lenne hová mennem,és segítségem is lenne.
2010. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért csinálja ezt anyósom,mert tudja,hogy senkim sincs,apám hajléktalan alkoholista,szerintem már az utolsókat rúgja,anyám meg most ment hozzá egy b.töltelékhez,albiba laknak,ő is józanodik.Pedig esküszöm, hogy eddíg tiszteltem,ésnagyon sokat elnéztem neki,befogtam a számat azért,mert itt lakunk,meg a fia miatt is,de könyörgöm,ők kinnt söröznek,én meg pocakosan sírdogálok ittbennt...
2010. aug. 10. 18:50
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod,hogy miért ilyen veled?
2010. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A párodat kellett volna jobban kiismerni, mielőtt gyereket vállaltál tőle. Bocs , hogy ezt írom, de azért rossz a helyzet, mert hiába jvasolnám, hogy fogd meg magad 2 szatyorral és költözz el, mert ugye nincs hova...Most terhes is vagy , a hormonok is bezavarnak. Annyit tehetsz, hogy innentől kezdve Te is levegőnek nézel mkit, aki téged levegőnek néz. Minimális beszéd, és mielőbb próbálj munkába állni, ha a baba nagyobb lesz.
2010. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért ilyen velem,ezért bánt.
2010. aug. 10. 18:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Annak nincs véletlenül oka,hogy ilyen veled?

Mert ha mindig ilyen volt,akkor bizony gondolkodhattál volna előbb is,mielőtt hozzámentél volna....

2010. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!