Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom egy állnok kígyó! Mit...

Anyósom egy állnok kígyó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósomékkal,van egy kisfiam,várom a következőt.Vendégeink jöttek,nekünk,nekünk,nem neki,de mivel jó idő van,kinnt ültek le.Anyósom napok óta arra sem méltat, hogy köszönjön.Nem bírjuk már elviselni egymát,olyan undorral nézett rám, hogy inkább bejöttem.Normális a párom, hogy ezt megengedi?Pocakosan ücsürgök itt egyedül,senki meg sem néz.Tegnap könyörögtem neki, hogy mennyünk albérletbe, de nem akar, mert drága.Mi tévő legyek?
2010. aug. 10. 18:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, rossz ez az egész helyzet,kétségbe vagyok esve,megpróbálok tanulni még, hogy jobban fizető munkám legyen,aztán valószínüleg koccolok.Nem akarok idegbeteg anya lenni.Csak mindíg beveszem a páromnak, hogy kiáll mellettem,és jobb lesz...el vagyok keseredve.És szégyenlem is magam,hogy így lesz majd,de nem azért vállaltam a gyerekeket,hogy ezzel kössem oda magamhoz.Akartam!
2010. aug. 10. 19:01
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A férjed sem ment utánad?

Igaza van az egyik hozzászólónak,nektek kell alkalmazkodni,mert ő van otthon,ti csak oda mentetek lakni.Ha ennyire nagy a káosz én biztos nem vállaltam volna be a második gyereket.Most nincs túl sok választásod.Vagy emberivé teszed a kapcsolatod az anyósoddal vagy meggyőződ a férjedet,hogy az albi az egyetlen olyan megoldás,ami mindenkinek jó lenne (ezt számold is ki,hogy anyagilag valóban belefér-e,ne csak kb. tudd,hogy hogy álltok,hanem pontosan) a harmadik lehetőséged pedig,hogy egyedül költözöl el.Gondolom se megtakarított pénzed,se állásod ahova visszamenj.Gáz,de ha megszületett a pici akkor önállósodj(munkával),ne függj ennyire tőlük és akkor bármikor beinthetsz,ha nem bírod a légkört és nem kell senki kedvéért maradnod,ha egyszer nem akarsz!

2010. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

"Együtt élünk anyósomékkal,van egy kisfiam,várom a következőt."


Ertem, hogy a te szuleid nem adtak anyagi tamogatast, mert nem tudtak, de nezd ezt mas szemszogbol. Anyosod anyad helyett anyad, az o hazaban laksz. Oda fogadott es nem banja, hogy a majdnem 4 tagu csalad ott lakik, gyujtitek szepen naluk a penzt a sajat lakhelyetekre. O befogadott teged. Ha o nem lenne, neked meg ennyid sem lenne. Es ha tetszik, ha nem, ugy tunik, hogy tobbet tesz erted, mint a sajat szuleid, szoval ilyen szempontbol nezd a dolgokat es igazabol a sajat hazaban o igenis feletted all es orulhetsz, hogy ilyen rendes, hogy ott laktok. Sok anyos ennyit sem tesz. Ti koltoztetek oda, o nektek szivesseget tesz. Es tudod az is erdekes, hogy nem a szuleidrol irsz ki kerdest, hogy mi a jo eletet rontottak el, hogy hajlektalan sors jutott csak meg alkoholizmus, hanem az anyost bantod olyanert, ami kb. huszadrangu dolog ezekhez a letfontossagu kerdesekhez kepest. Lehet, hogy azert ilyen veled, mert felvagosnak, pimasznak tunsz kisse neki? Lehet, hogy o azert all igy hozzad, mert mindenen megsertodsz vagy valami mas. Es ha nem szol hozzad, akkor keruli a konfliktust - szoval ezek szerint elotte voltak veszekedeseitek. Probald ot jobban megerteni es meglatod, hogy akkor megtortenik a csoda, es o is normalisabb lesz. De a valtozas magunkbol indul. Ez a pocakosan ucsorgok es senki sem foglalkozik velem dolog is onzosegre, oncentrikussagra utal. En is voltam terhes, szoval tudom, hogy milyen. Nem kellene tulzasokba esni. Ettol meg az elet nem all meg, dolgozni kell masoknak is stb.

2010. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

már kezdem érteni, miért mondják itthon mindig azt, hogy " ne menj férjhez, ne szülj gyereket!"

nekem is van lakásom, meg a páromnak is, de eszünk ágában sincs gyereket csinálni erre a világra....

nemhogy az anyósomékhoz...

bocs, de neked ott sok beleszólásod nincs, te vagy megtűrve!


ha a párod ilyen, azzal meg sokat nem tudsz csinálni...

2010. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem hiszem el,hogy már az első nap ilyen volt veled,amikor találkoztatok.Gondolom,kialakult vmi miatt.Lehet,hogy unja már,hogy nála lakik egy család.

Olyan nincs,hogy drága az albérlet,a férjedet állíts választás elé.Vagy mentek együtt vagy mész egymagad,nemcsak ücsörögni kell ölbe tett kézzel.

2010. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
31%
A férjedet behívnám a te helyedben, és elbeszélgetnék vele hogy kiáll melletted és nem hagy egyedül vagy mész anyaotthonba... Hányingerem van az ilyen emberektől pasi létemre, ha a belem lógna se hagynám a feleségem terhesen egyedül sem nem hogy idegesen
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
25%

én a helyedben keresnék albit söt ki is venném,elkezdenék pakolni ha a férjed megkérdezi mit csinálsz közlöd hogy ki vettél 1 albit,költözünk és kész.

ha van pénzetek ami közös akkor fogd a pénz és cselekedj.

2010. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!A helzet az, hogy minek írjak ki kérdést a menthetetlen szüleimről?Mit írnál rá?Ne törődjvele,mert nem tudsz rajta változtatni,ennyit.Itt nem gyűjtjük a pénzt,tetőtérbe élünk, külön konyhán vagyunk,rezsit fizetünk,sőt,villanyszámlapluszt is mi fizetjük.Semmi félretett pénzünk nincs,velük ellentétben,és nem is állt szándékünkban innen elköltözni,mert úgy gondoltuk,hogy most ők segítenek nekünk,később,ha nekik lesz szükségük ránk,meg mi nekik.Az a baj, hogy jól kijövök anyósommal,de egyik nap még kicsi így-kicsim úgy,egész nap fennt van felünk,sétálunk vásárolunk,másnap meg nem is köszön,és a gyereket se nézi meg.Én szoktam neki könyörögni,ha nem akar feljönni, mert nem bírja az arcomat,írjon egy smst,leviszem a gyereket,mert imádja.És sokat segítek neki mindenben.Tisztelem,páromnak szülinapja van,ugynúgy veszek a szüleinek is ajándékot,mert köszönöm,hogy a páromat felnevelték nekem.Egy anyós barátom tanácsolta,,aki szintén egy fiús anyuka,hogy néha csak úgy mennyek oda hozzá,pusziljam meg és mondjak neki köszönetet.Megteszem.Melleseg én a várandós macskámtól minden nap megkérdeztem,hogy hogy van.Az a baj, hogy nem csak velem ilyen,a férjével sem bírják elviselni egymást,az annyával sem,sőt,sokszor a fiát is így bántja.én vagyok az első,akihez oda szokott jönni,ha baja van,ezért nem értem, hogy miért csinálja ezt.Egyik nap szeret,másik nap meg nem?
2010. aug. 10. 19:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Utolsó,mármint 19.02.,és köszi az őszinteséget
2010. aug. 10. 19:21
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
a legjobb lenne elköltözni. én kétszer laktam anyósommal egy fedél alatt egy hatalmas házban. először 2 hónapig, míg felújítottuk első lakásunkat, másodszor 1 hétig, szintén lakáscsere alkalmával. második alkalommal 1 hét után mondtam férjemnek vagy elmegyünk együtt, vagy csak én megyek a gyerekkel. velünk jött. meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat ez a rossz viszony, ezt be kell látnia párodnak is. ha nem látja be, kénytelen leszel egyedül elmenni, talán akkor észhez tér.
2010. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!