Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha meguntam a tengeri...

Baj, ha meguntam a tengeri törést? Anyáéknak segítettem, de annyira nagy a kert h ja nem bírtam már önteni a zsákba. Sokkal lett, plusz elfáradtam, meg hamar keltem ezek miatt.

Figyelt kérdés
Utalom h nagy kertünk van. 20/l
2020. nov. 15. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem baj, hogy meguntad a tengeri törést!:)

Viszont ha a tengeriből él az egész család, te is, ebből esznek a jószágok és ti ezeket eszitek, te meg ráérsz, akkor kénytelen vagy segíteni, mint a család oszlopos tagja.

2020. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi a kérdés amúgy?


De most komolyan. Ez olyan mintha valaki a 19. századból beszabadult volna az internetre.

2020. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy baj! Legalább lesz időd kicsit nézegetni a nyelvtan könyvet.
2020. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Hú, melyik gyk-s legenda családja szokott kukoricázni???
2020. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Akik nem hiszik csak jelzem vidéken bőven vannak még ilyen családok ahol a gyereknek be kell segíteni kukoricatörésba vagy egyéb hasonló mezőgazdasági munkálatokba...
2020. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem például apám 250+ kaptáros méhészetébe kellett besegíteni tavasszal nyáron és mégcsak egy forintot sem adott érte
2020. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Bajnak éppenséggel nem baj de viszont gondolj bele a szüleidnek mennyire nagy segítség az hogy te ott vagy és csinálod , segítesz nekik.

Legalábbis én olyan természetű vagyok hogy ahol tudok ott segítek szüleimnek

Nekünk is nagy méretű kertünk van én sem kifejezetten szeretem bár mi burgonyával szoktuk beültetni és igen én is részt veszek az ültetéstől kezdve a kapálasig és a betakarításban is ezáltal segítek nekik hogy nem kell másnak fizetni hogy dolgoznom nekünk

Azért ez nagy segítség és kicsit próbálj belegondolni a szüleid helyzetében.

20/cigány fiú :)

2020. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem baj, fingom sincs ki vagy.
2020. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Visszakellett mennem de fuuu...ossze is vesztem veluk amugyis ugyetlen voltam mert mindig a zsak melle ment xd
2020. nov. 15. 16:29
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Egy 48%-os az összes válaszra nyomja a nem hasznosat.

Egyébként nem tudsz mit csinálni kérdező, én nyáron is be voltam fogva, más kapott a munkáért pénzt, én meg családi vállalkozásba, mezőgazdaságiba dolgoztam ingyen mint egy szolga. Ez van amig otthon él ember ilyen családokban

2020. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!