Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért örül annak a családom,...

Miért örül annak a családom, hogy tönkrementem anyagilag a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 14:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%
Átlagember vagyok. Normál esetben sosem nevetnék ki senkit, aki tönkrement. Ellenben ha az illetőnek nagy volt az arca a magas lovon és pofára esett végre, akkor én is röhögök.
2020. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Turizmus szakon végeztem. Tavaly ilyenkor vettem egy lakást 4 évnyi idénymunkával és szülõi segítséggel (1 új kocsi árát adták bele). Mentem volna mesterre 27 évesen, amikor kitört a járvány. Most pénztáros vagyok és a szüleimmel élek (még mentem nyáron Ausztriába, de ennyi volt)
2020. nov. 10. 15:46
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom régebben felvágtál, nagyképű voltál. Most meg érzetetik veled, hogy "na látod, mi megmondtuk".
2020. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%
biztosan túl nagy volt az arcod. magas lóról lehet nagyot esni..
2020. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
37%
Hagyjátok már abba ezt a "gondolom előtte nagyképű voltál" dumát. Ezek csak a ti rosszindulatú feltételezéseitek. Nem vagytok különbek a kérdező rosszmájú családjánál!
2020. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
89%
Akármilyen kis pcs volt a kérdező a gondjai előtt, egy normális család nem fogja vegzálni, mikor bajban van. Szóval diszfunkcionális a család.
2020. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Savlekotő ***** válasza:
40%
Mert a magyarok 90 % éka irigy rosszindulatú a saját kudarcaiért mindenki dögöljön meg..
2020. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha a gyerekeim ilyen életrevalóvá válnának nagykorukban. Ha pedig jön az életükben egy hullámvölgy, igyekszem a tőlem telhető legtöbb segítséget nyújtani. Szerintem ez lenne a normális.
2020. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha a szüleiddel élsz, pénztáros vagy és van egy kiadott albérleted akkor nem vagy úgy a földhöz vágva, csak már nem jómódú vagy.

Talán azért kárörvendenek mert nagyképű voltál, de talán azért mert ők nagyképűek, és azt gondolják, hogy te vagy az "utazó koldus" és "ők megmondták előre", hogy "így" jársz majd, "bezzeg nekik nek kellett visszaköltözni az utazgatás után", stb...

Nem egyszerű a vírushelyzetben megmaradni, de ha az aldiba mész pénztárosnak, vagy kifőzdébe jutsz, vagy futár leszel azzal bőven jól lehet keresni, és egyikhez sem kell különleges képzés.

Ha van valami értkékes elektronikai ketyeréd ami nem létszükséglet akkor add el és vegyèl állampapírt az árán.

A családod meg tényleg nem empatikus: ha ezek a rokonaid akkor ellenségre már nincs szükseged...

2020. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 gyurkaagnes válasza:
60%

Ki mint vet, úgy árat!

Biztos van benne vmi, gondolkodj el rajta, h hol rontotta el! Ezt csakis te tudod helyrehozni!

2020. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!