Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mert szerintem...

Ez normális? Mert szerintem nem. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

mit tennétek ha anyuátok mikor megy hozzátok vendégségbe belekötne mindenbe. Példaul most levagtuk a gazt és azzal jön be az ajton hogy mikor gyujtsuk már meg?!

Vagy mikor mossuk már ki a szőnyeget?!

Én meg azt mondtam neki hogy en se megyek hozzájuk parancsolgatni.

erre fogta magat es elment.

most olyan rosszul érzem magam h megbantottam, de hát ő kezdte. mit tegyek?


2010. aug. 10. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne tegyél semmit mindenki a saját házában osztogasson. nem tetszik h önálló életed van? dolgozza fel!
2010. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez az anyukáknál teljesen normális. persze a másik fél szemszögéből meg nem. de zavarják őket hogy már nem ők irányitják a gyerekeiket és hogy már teljesen önálló, próbál kompenzálni, hogy még ottis megmondja mit hogy kéne. ha pedig nem ugyvan felhuzza az orrát és megsértődik. van aki kevésbé ilyen van aki nagyon, de az összes szülőben ott rejtőzik valamennyire.
2010. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én anyum is ilyen :S ha tudom h jön át,direkt nagytakarítást csinálok,de mindig talál valamit...

miért nincs nyitva az ablak? és ki kéne mosni a függönyt...stb. Szerencsére nem jön gyakran,inkább mi megyünk hozzájuk. Amúgy nagyon szeretem anyumat és jól kijövünk

2010. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém is beleszól, de én nem foglalkozok vele. max annyit szoktam mondani, hogy anya te otthon úgy csinálod, én meg itt így. egyébként hogy vagy? és így rögtön terelem a témát. a szülők ilyenek. én mennék és elnézést kérnék, hogy így ráförmedtem. nem tehet róla, az anyukák mindenbe beleszólnak. de biztosan szeret téged és a legjobbat akarja neked, nem szabad megbántani az anyukákat, nem érdemlik meg :)
2010. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!