Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egy ilyen "pasi"?...

Nem ciki egy ilyen "pasi"? Szerintem gáz.

Figyelt kérdés

Egy olyan 20éves srácról van szó, akinek bár van szakmája (kábelszerelő), de érettségije nincsen, és egyszer megbukott 11.ben.

Szóval most végezné az érettségit, ezért ugyebár nincsen nagyon melója. Csak 1hónapot dolgozott alkalmi munkával a nyáron.

Szeptembertől lesz újra hétvégi melója, bár érdekes lesz suli mellett.

Nem tud helyesen irni...

Otthon él a szüleivel.

És soha nem jár el sehova, még a haverjaival sem "Mondván nem vagyok nagy parti arc"

Pedig régebben bulizott.

És az a legnagyobb kikapcsolódása, hogy néha összefut az ex csajával.


2010. aug. 10. 09:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
79%

Azzal kezdtem, hogy nem kötelező mindenkit szeretni. Úgyhogy nem kell csóró buta sráccal járnod. Ez eddig totál rendben van.

De nyilvánosan alázni neten - az egy másik dolog. Szánalmas vagy, ha ez a legnagyobb örömöd.

2010. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
48%

10:20 vagyok


és próbál a szakmájában elhelyezkedni, munkát találni? nekem nem úgy tűnik. adhatna föl hirdetést, stb...

2010. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

amugy multkor kiderült, hogy a szakmájához sem ért. Mert még a nyári melót sem a szakmájával végzi, hanem teljesen mást dolgozik. Szóval kérdeztek tőle otthon valamit a szakmájáról és válaszolni se tudott rá, inkább bement. És

utána én is kérdeztem, és mondta hogy "Nem tudom. Komolyan nem"

2010. aug. 10. 10:22
 44/54 anonim ***** válasza:
79%
Hát Neked is gyakorolnod kéne még a helyesírást!
2010. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
34%
a sok hülye, aki most kritizál valószínűleg hasonló fajta, mint a kérdező volt pasija és magukat érzik sértve. belül mélyen meg tudják, hogy jogos, ezért böki a csőrüket. most pedig lehet kamuzni, hogy nem is, mert 2 diplomám van, stb... hajrá!
2010. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
62%
szerintem nem ciki... nála ezerszer gázabb emberek vannak a világban...
2010. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: nem jól tanul ez a srác, nem jó a szakmájában, és SZÉGYELLI, tehát nem veri a mellét, hogy ő mekkora arc, hanem tudja, hogy baj van!


Azon kívül, hogy fikázod, eszedbe jutott egyszer is akár a 8 hónap együttjárás alatt, akár utána, hogy segíts neki valahogy?!

2010. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 A kérdező kommentje:

nem szégyellnie kéne hanem tennie ellene! Amikor a szakmáját tanulta akkor hol volt? És a többi.

Igen próbáltam angolból korrepetálni, de nem is figyelt rám, gúnyolódott rajtam, meg végig flegmázott. Ugyhogy meguntam.

2010. aug. 10. 11:29
 49/54 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem gáz a srác. Ő is ember, mint te. Nem ír helyesen, úgy mint, s ilyenkor önmagad is minősíted. Vele jártál, gondolom megszeretted, találtál benne valami hasonló tulajdonságokat, s mikor kritizálod akkor önmagadat is. Igazából nem értem mi a célod a kérdéssel, mert minősíteni valakit ismeretlenül nem lehet.
2010. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
85%
Én is utálom, ha valakinek nincsenek céljai, csak teng-leng, sodródik az árral, nincs akaratereje, nincs kitartása. Ha valakinek nincs hobbija, (tv, gép, alvás most nem játszik), és azt is, ha valaki nem tudja, hol van Kuba. Természetesen van annyi eszem, hogy nem avatkozok közbe, nyilvánosan nem nézem le, de soha nem szeretném, hogy bármi közöm legyen az ilyen emberekhez.
2010. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!