Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egy ilyen "pasi"?...

Nem ciki egy ilyen "pasi"? Szerintem gáz.

Figyelt kérdés

Egy olyan 20éves srácról van szó, akinek bár van szakmája (kábelszerelő), de érettségije nincsen, és egyszer megbukott 11.ben.

Szóval most végezné az érettségit, ezért ugyebár nincsen nagyon melója. Csak 1hónapot dolgozott alkalmi munkával a nyáron.

Szeptembertől lesz újra hétvégi melója, bár érdekes lesz suli mellett.

Nem tud helyesen irni...

Otthon él a szüleivel.

És soha nem jár el sehova, még a haverjaival sem "Mondván nem vagyok nagy parti arc"

Pedig régebben bulizott.

És az a legnagyobb kikapcsolódása, hogy néha összefut az ex csajával.


2010. aug. 10. 09:38
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudod megváltoztatni.

Bocsi de szerintem ciki.

Azt mondod, nem segít otthon, az a legnagyobb elfoglaltsága, hogy éjjel-nappal dvdzik. Oké, hogy nem partiarc, nem lehet mindenki bulizós. Az nem gáz.

De szerintem az már az, hogy ha nem diszlexiás, és mégsem tud helyesen írni. Ez alap. Tudjon már írni. Nekem volt egy barátom, akit szintén megbuktattak 11.-ben, és szintén elég rosszul írt. Ha szóltam neki, akkor bunkó voltam. Utána inkább nem szóltam. Viszont más dolgok is voltak, pl. a baráti társaságommal voltunk egyszer vacsorázni, és valahogy szóba jött Kuba. Az én exem közölte, hogy "Hát igen, Spanyolország szép hely lehet". Mindenki lesett, hogy hogy jön ide Spanyolország? Erre ö: "Hát azért, mert Kuba Spanyolországban van!" Ès még ö nem értette, hogy a többiek mit nem értenek. Több ilyen dolog is volt... Szóval szerintem gondold meg jól, igen, nem azon fog múlni a boldogságod, hogy tud e helyesen írni, de azért gondold át, és ha úgy látod, akkor inkább engedd neki hogy egy "hozzá illö" lányt találjon, Te meg egy magadhoz való férfit.

2010. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
77%
És ha megbukott? Mit foglalkoztat az téged? Nem Te buktál meg. Ez az ő élete. Majd tanul a saját hibáiból, ha meg nem, akkor meg jó neki úgy is.
2010. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
71%

Kid neked ez a pasi? Szerintem nem ciki, amit csinál, nem tudhatod, nem átmeneti-e a helyzet.

Az sokkal cikibb, hogy itt ismeretlen emberekkel próbálod oltatni.

2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

a volt pasim:)

és nem átmeneti egyik sem!

2010. aug. 10. 10:01
 15/54 anonim ***** válasza:
49%
kedves kérdező!remélem az az "XD"ez azt mutatja hogy mekkora beképzelt kis gyerekes hülye vagy,aki máson csak ítt tudja kibeszélni és kiröhögni magát rajta!ha ennyire gáznak tartod,akkor téged miért érdekel hogy mit hogy csinál?vannak ilyentől százszor rosszabb emberek,és bizony nem egy példa van a környezetemben arra hogy egy "kétkezű"munkás sikeresebb mint egy agyon diplomázott majom...
2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
az a zavaró hogy 20évesen ilyen hogy nincsen életcélja, nincsen kitartása nincs semmije.
2010. aug. 10. 10:02
 17/54 anonim ***** válasza:
56%
a volt pasid?akkor amikor vele voltál akkor jó volt?akkor nem foglalkoztatott hogy a te szavaiddal élve "hülye és gáz"???így szakítás után már nagy a szád,mi?gyerekes vagy...
2010. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van a kérdezőnek, ez egy lúúúúúúúzer.
2010. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
89%
09.58 vagyok. Ja, hogy a volt pasid??? Azt hittem, járni akarsz vele. Ha a volt pasid akkor kit érdekel már? Gondolom azért szakítottatok mert nem értettétek meg egymást. Nincs életcélja, oké, az ö élete. De Te ne abban leld már örömöd, hogy szapulod, meg szapultatod vadidegenekkel!
2010. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

kedves utolsó. Pont ezek miatt szakítottam vele.

Mert elmondtam neki ezeket, és csak röhögött meg durcizott rajta. Rájöttem, hogy nekem ilyen faszi nemkell

2010. aug. 10. 10:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!