Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egy ilyen "pasi"?...

Nem ciki egy ilyen "pasi"? Szerintem gáz.

Figyelt kérdés

Egy olyan 20éves srácról van szó, akinek bár van szakmája (kábelszerelő), de érettségije nincsen, és egyszer megbukott 11.ben.

Szóval most végezné az érettségit, ezért ugyebár nincsen nagyon melója. Csak 1hónapot dolgozott alkalmi munkával a nyáron.

Szeptembertől lesz újra hétvégi melója, bár érdekes lesz suli mellett.

Nem tud helyesen irni...

Otthon él a szüleivel.

És soha nem jár el sehova, még a haverjaival sem "Mondván nem vagyok nagy parti arc"

Pedig régebben bulizott.

És az a legnagyobb kikapcsolódása, hogy néha összefut az ex csajával.


2010. aug. 10. 09:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

19éves vagyok először, másodszor pedig nemértem mivan akkor ha kipakolok róla. Csak a véleményt kérdezem, hogy ez mások szerint ciki-e egy ennyi idős faszinál.

Nincs megszabva a GYK-n hogy ilyet nem lehet. ha nem tetszik ne olvasd.

2010. aug. 10. 10:12
 32/54 anonim ***** válasza:
89%
Mellesleg a te helyesírásod is messze van a tökéletestől.
2010. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
56%
neked meg ha nem tetszik a csávó ne beszélj róla...
2010. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
79%
Most mi a baj, az, hogy kiderült, nem a pasi ciki, hanem te?
2010. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
76%
a te felfogásod sem olyan mint egy 19évesnek az tuti kisanyám XD
2010. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Leht, hogy a srác dobta a Kérdezőt és most így áll bosszút. Egyébként tudod mi a gáz? Ha valaki tele van zsével, de azért, mert lop, csal, hazudik. Becsületesen szegénynek lenni nem gáz, becstelenül gazdagnak viszont igen. És Te is gáz vagy, mert olyan értékrendet állítasz magad elé, ami valójában nem is érték.
2010. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:

haggyuk már hogy itt mindenki járna egy csóró buta, gáz sráccal.

Nem igaz hogy a külsőség az ész és a pénz nem számít.

az a ciki, aki ezeket nem vallja be

2010. aug. 10. 10:17
 38/54 anonim válasza:
78%

Előzővel egyetértek. Mi lenne, ha nem lennének szakmunkások? Vegyük csak a takarítókat. Hamarabb feltűnik a hiányuk, mintha az igazgató megy el nyaralni.

Úgy gondolod, hogy nem vagytok egy szinten tekintettel a tanulmányaitokra, az lehet is és rendjén is van, jó is, hogy nem maradtál vele együtt. Keress magadhoz illő, tanult embert. Romlanak meg kapcsolatok mert nem állnak egy szinten a partnerek.

Egyébként azért írtam, hogy tanulmányok alapján és nem azt hogy mentálisan éspervagy szellemileg, mert ezzel a kérdéssel te is bemutatkoztál, gratulálok.. Gondolkodj el rajta, vajon van-e olyan, vagy egyáltalán mi az a felsőbbrendűség. És talán nőj fel egy kicsit.


A kérdést nézve azt vártam, hogy tele lesz ilyenekkel, hogy 'hú de gáz', 'de egy szar ember'.. Ahhoz képest azért visszafelé sült el a topik. Örülök, hogy vannak értelmes emberek.


Mellékesen, a helyesírásra vonatkozó betegség a diszgráfia, a diszlexia az olvasásé. Ne vegyétek kioktatásnak.

2010. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Te helyesírásod is gáz. Vesszőről hallottál már? És arról, hogy a nemértem-et a nemkell-t

és a mivan-t külön írjuk? Na és erről a "haggyuk"-ról ne is beszéljünk!

2010. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
84%
és nem a csóró, buta a probléma, hanem, hogy nem látni rajta a törekvést a munkaszerzésre, arra, hogy be akarja fejezni a munkát, hogy segítene otthon. ezek a leggázabbak az egészben, nem az, hogy nincs pénze.
2010. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!