Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ciki egy ilyen "pasi"?...

Nem ciki egy ilyen "pasi"? Szerintem gáz.

Figyelt kérdés

Egy olyan 20éves srácról van szó, akinek bár van szakmája (kábelszerelő), de érettségije nincsen, és egyszer megbukott 11.ben.

Szóval most végezné az érettségit, ezért ugyebár nincsen nagyon melója. Csak 1hónapot dolgozott alkalmi munkával a nyáron.

Szeptembertől lesz újra hétvégi melója, bár érdekes lesz suli mellett.

Nem tud helyesen irni...

Otthon él a szüleivel.

És soha nem jár el sehova, még a haverjaival sem "Mondván nem vagyok nagy parti arc"

Pedig régebben bulizott.

És az a legnagyobb kikapcsolódása, hogy néha összefut az ex csajával.


2010. aug. 10. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:

otthon szinte nem is segít.

az a legnagyobb nappali és éjjeli elfoglaltsága, hogy dvd-zik.

2010. aug. 10. 09:40
 2/54 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő jól érzi magát így... Nem ő az egyetlen ember aki ilyen életet él. Biztos elégedett magával így is.
2010. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
70%
sztem nem gáz.miért baj ha vkinek szakmája van?azért mert nem érettségire ment egyből akkor az még nem hülye.lehet hogy nem nőtt az érettségihez be a feje lágya.az hogy megbukott 11ben ahhoz senkinek semmi köze,ő tudja miért,ez az ő baja,senki nem tudhatja hogy miért.az hogy elkezdené az érettségit azzal mi a gond?van aki akár 30évesen áll az érettségihez,ő szakma után teszi,nincs ezzel semmi,most ért meg rá.soha nem jár el sehova...miért?mindenkinek egy csavrgós kúrvázós csávónak kell lennie?visszahúzódó...hát istenem,a lány viszont vszínű fontos neki és ezért talizik vele.sztem te vagy a gáz hogy előitélkezel...
2010. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem gáz. Tudod miért? Arról, hogy hogy megy neki a suli, talán nem tehet. Hogy nem tud helyesen írni, arról egy határon túl nem tehet (vagy van érzéke, vagy nincs).

Hogy nem buliarc és nem jár el, az nem a te dolgod, nem ez határozza meg egy élet értékét, hogy hányszor van "ereszd el a hajam".


Munkaügyben: próbál dolgozni, igyekszik. Suli mellett kőkeményen akar hajtani. Dícséretes. Nem értem, mi vele a baj. Sopkan még 30 éves korukra se rendelkeznek ennyi munkatapasztalattal, ő meg csak 20.

Inkább az a baj, hogy sokan emiatt így elkezdik cikizni, aztán még esetleg befeléforduló is lesz... hajrá.

2010. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
78%

Ha neki így jó az élete, akkor egyáltalán nem ciki.

Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

Én sem igazán járok bulikba, mert nem igazán bírom a részeges, ordítozós stílust (tisztelet a kivételnek).

2010. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
80%
nem járnék vele az biztos, ha ez a kérdésed. lehetne egy kicsit több életcélja is.
2010. aug. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

és amugy próbál keménykedni meg minden... de tökre puha*öcs, és egyáltalán nem mondja el a véleményét.

De amugy hogyan lehet egy ilyen embert normális magabiztos modorúvá tenni?

2010. aug. 10. 09:48
 8/54 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az nem gáz ha valaki nem tud helyesen írni, mert tudjátok van az a betegség, hogy diszlexia! Nem kell ezért senkit lenézni...
2010. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
ja ugyebár a 11. o-t ujrajárta. Idén megint megbukott csak most angolból:DXD
2010. aug. 10. 09:54
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj az, hogy a szakma tanulása után érettségizik. Én is 4 évig tanultam a szakiskolában és utána +3 év érettségi. Régebben sokat jártam bulizni, ma már nem érdekel. Fontosabb dolgok is vannak ennél. Nem érzem, hogy lemaradtam volna bármiről is. Ja és én nő vagyok...
2010. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!