Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet jellemezni azt a...

Mivel lehet jellemezni azt a férfit aki pont épp 18 éves korára találja meg a gyerekét (addig nem foglalkozott vele) és most szeretne apa lenni? (Eddig) a gyerektartás miatt nem jelentkezett

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 13:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudta "kivirblizni" a fizetést?
2020. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Én simán közölném vele, hogy ha eddig nem kellettem neki, akkor eután se kelljek.

Pontosan annyira akarnám vele tartani a kapcsolatot, amennyire ő tartotta velem mindeddig.

És hogy hogyan jellemezném? Felelőtlen, gerinctelen senkiházinak. Azt is letagadnám, hogy ismerem, nemhogy azt, hogy ő az apám.

18 év után hirtelen apa szeretne lenni? Legyen apja a bánatos lónak, ha ugyan a kanca agyon nem rúgja!

2020. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi idő után, akkor is kicsi lenne az esély igazi jó kapcsolatra, ha az apa normális lenne.
2020. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%

"8-as persze, annak idején állítólag a bíróságon is voltak sőt még dns tesztig is ment a vita de a pali kivirblizte magának hogy ne kelljen támogatni a gyereket egyáltalán. ne kelljen fizetni ez volt a lényeg a palinak és addig sumákolt még sikerült is neki elérni hogy ne kelljen és az anyuka megunja a bíróságra járást!"


Nos, ez nettó kamu. Innentől az a véleményem, hogy anyuka tiltotta el az apát a gyerektől, valószínűleg sértettségből, amiért az nem akart vele tartós kapcsolatot.

2020. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen nincs, hogy kivirblizi magának. Ha bármilyen oknál fogva nem fizet akkor,mikor meg állapítják a gyt.-t,akkor azt az állam megelőlegezi, és közmunkán kell ledolgoznia az apának. Legalábbis nálunk így volt.

De a kérdésre válaszolva, te ki vagy a történetben? Az anyuka, aki el sem ment a bíróságig, mert azt sem tudja kitől van a gyerek, (bocsánat, de a DNS vizsgálat ezt igazolja), vagy a gyerek vagy, akinek 18 éven keresztül szidták az apját, és ez annyira beléd ivódott, hogy még esélyt sem adsz neki.

Saját magam is elváltam. Az én gyerekem apja is mindent elkövetett, csak hogy egy fillért ne kelljen fizetnie. Megelőlegeztettem az állammal. Viszont, ha a kislány azt mondta, hogy szeretné látni az apját, akkor a láthatási időn kívül is megszerveztem a találkozást vele. Persze lehettem volna olyan is, aki már csak azért sem adja oda, de az nem a gyerek javát szolgálja. Szóval, te ki is vagy? A sértődött anyuka, vagy a manipulált kislány?

2020. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Úgy lépett le a pasi asszem a gyerek tartás fizetés elől hogy külföldre költözött! Hogy nem hajtották be rajta az nem az én dolgom és fogalmam sincs!!!

Illetve még azt mondta a pali hogy biztos csak a gyermek anyja akarja őt pénzzel lehúzni és ezért nem fizett egy Petákot sem...


A lényeg: hogy most hirtelen eszébe jutott hogy pont 18 évesen megtalálja a gyermekét az apa... És ha ez még nem minden... most jön a fekete leves!!

Nagyon úgy fest a dolog hogy el akarja szakítani a saját anyjától is, mivel külföldre akarja vinni a "gyereket" az apja! Így pont 18 évesen hirtelen előtör a semmiből az az "apa" aki konkrétan le se sz*rta 18 évig a saját gyerekét... Bocsi a stílusért. De ez van. Van bőr a képén rendesen a palinak nem semmi...

2020. nov. 8. 17:19
 17/32 A kérdező kommentje:

ma 15:41


Nem lett eltiltva asszem csak a pali minden félét kitalált hogy az nem is az ő gyereke, ő nem fog fizetni gyerek tartást mert biztos csak a gyermek anyja akarja őt pénzzel lehúzni stb... stb...

2020. nov. 8. 17:20
 18/32 A kérdező kommentje:

ma 16:25


Oké oké de majdnem 18 évig azt se érdekli a kedves apát hogy egyáltalán mi van a saját gyerekével? Ne mond nekem hogy ez normális dolog. Akkor mégis csak az övé ugye ugye, DNS vizsgálat nélkül ha ennyire ragaszkodik hozzá így hogy már 18.

2020. nov. 8. 17:22
 19/32 A kérdező kommentje:
Tudta a pali nagyon jól hogy az ő gyereke csak mindent kitalált annó hogy ne kelljen támogatni pénzzel a saját gyerekét... Ennyi..
2020. nov. 8. 17:23
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
Itt nincs is valódi kérdés, csak leírtad ezt a történetet és azt szeretnéd, ha szidnánk az apát.
2020. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!