Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet jellemezni azt a...

Mivel lehet jellemezni azt a férfit aki pont épp 18 éves korára találja meg a gyerekét (addig nem foglalkozott vele) és most szeretne apa lenni? (Eddig) a gyerektartás miatt nem jelentkezett

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 13:21
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

És most el szeretné szakítani a saját anyjától úgy fest a dolog. Az anyjától aki nevelte 18 éven át. A kedves apuka sehol nem volt 18 évig.


És sem a gyerek nem vagyok, sem az anyuka ne értsétek félre.

2020. nov. 8. 17:27
 22/32 A kérdező kommentje:
Én ennek a gyereknek az anyját sajnálom most. De nagyon.
2020. nov. 8. 17:28
 23/32 anonim ***** válasza:
57%
Aha.
2020. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet elszakítani. Ha csak nem totál hülye az a gyerek.
2020. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Ugy ahogy aztaz anyat, aki a gyereke 18 eves koraig nem akarta, hogy vele eljen, csak hetvegente kenyeztette, szorakoztatta, majd 18 eves koraban elcsalta magahoz lakni, hogy ott nincsenek szabalyok es mindent lehet. Egyutt bulikazni, inni, menőzni a medencével.

Hat pont ìgy. Sz.r alakok. Gerinctelen kis nyomorek.

Sajnos ugyse tehetszellene semmit.

2020. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
18%

Szerencsére úgyse tehet semmit, pontosabban.

18 évig azt csinált a gyerek, amit az anyja akart, elég volt már, qurvára elég.

2020. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Kései Sirató ***** válasza:
100%
HA én lennék a 18 éves, akkor ő számomra nem jelentene semmit, nem állnék vele szóba.
2020. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
31%
Kamu. Ilyen nincs mint amit te összehordtál. A gyerek akkor fog menni ha akar, a gyerektartás meg behajtható , akkor is ha külföldön van a fater. csak ugye utána kéne járni a menetének. A sztorihoz: Volt olyan férfi ismerősöm, aki évekig nem tudott róla hogy gyereke van. Csak amikor anyuci benyögte hogy az új párja a nevére venné, úgyhogy mondjon már le róla. Csóri hapsi köpni nyelni nem tudott, mikor a hírre hogy gyereke van, adott neki a csaj öt percet hogy jelentse ki: lemond a gyerekről. Nem tette meg. Utólag kiderült, a gyerek évekig etetve volt hogy miféle szemét apu, aki elhagyta őket, és nem is érdekli a gyereke...
2021. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem kamu a sztori, nem is értem hogy veszed a bátorságot hogy látatlanban ilyenekkel vádolj!!!


Én csak feltettem ide egy kérdést, mint írtam sem a gyereke nem vagyok, sem a gyerek anyja!!!


Nem kamu a sztori, képzeld el hogy az "apuka" letagadta az apaságot, állítólag bíróságig is eljutottak, ahol "DNS tesztet" szeretett volna kérni, mert nem ismerte el a gyerekét!

Mindenáron nem akart fizetni, úgy tudom, és erre a nőnek elege lett a cirkuszból, és megszakította a kapcsolatot az "apával"... Képzeld el, most már tudsz mindent... Kamuzós!


És írok valamit... Nem minden a pénz! Én ha a nő helyében lettem volna, én is szerintem tuti hogy inkább megszakítottam volna a kapcsolatot az "apukával". Mert ez az egész cirkusz nem kicsit megalázó lehetett.

Talán jobban is jártak így.

2021. ápr. 7. 17:07
 30/32 A kérdező kommentje:

Én is megszakítottam volna vele a (az "apukával") kapcsolatot a nő helyében, ha én lettem volna a nő helyében képzeld el...


Elképzelem hogy együtt vagyok egy pasival, születik egy gyerekünk, majd lelépne és a bíróságon megszégyenítő módon DNS tesztet kérne, hogy bizonyítsa az övé valójában a gyerek... És mindent elkövetne hogy ne kelljen fizetni neki...


Ez olyan megalázó szituáció lehet, és sértő is, hogy én is hagytam volna a francba :-)

2021. ápr. 7. 17:15
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!