Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt hiszi, hogy leszbikus...

Anyu azt hiszi, hogy leszbikus vagyok, mit tegyek? Sürgős

Figyelt kérdés

Rövid sztori:

Van egy barátnőm, ő olyan fiús, meg minden, sokat vagyunk együtt stb. Most keresi az identitását vagy hogy is mondjam, szóval a lényeg, hogy nem biztos önmagában. Erről persze csak én tudok. Múlt héten néhányan találkoztunk és elmentünk sörözni egy helyre, aztán beszélgettünk, egyebek, amikor ez a fent említett lány kicsit részegen olyanokat mondott, hogy szép vagyok, már régóta tetszem neki, meg megpróbált megcsókolni mindenki előtt. Másnap nagyon kínos volt, de nem is említettem meg, ő se hozta szóba, csak nem szóltunk egymáshoz. Az egyik csaj viszont elmondta az anyjának, aki jóban van anyámmal, mert egy cégnél dolgoznak. Természetesen a pletykafészek anyja úgy adta elő anyunak, hogy "A lányod összemelegedett az egyik bnőjével, jó lenne, ha odafigyelnél rá". Az anyám hazajött és elkezdett velem ordítozni, hogy miért csináltam ilyet, meg hogy nagyot csalódott bennem. Aztán persze mondtam neki, hogy nem történt semmi, meg én nem vagyok "olyan", de szörnyen kiakadt. Másnap hívott ez a barátnőm, hogy találkozzunk, el is mentem, de anyu tudta, hova megyek, utánam jött egy parkba és megalázott a csaj előtt, hogy azonnal menjek haza. Istenem, annyira kész vagyok, miért csinálja ezt az anyám? Vagy 50szer elmondtam, hogy nem volt semmi, de most figyel, meg alig szól hozzám, szét vagyok esve, eltiltott attól a csajtól is, mert azt hiszi, hogy járunk meg ilyen hülyeségek. Így szerintem a Szigetre sem fog elengedni, pedig meg van a napijegyem, nagyon kész. Segítsetek légyszí (csak reggel tudok reagálni, mert mindjárt beront, hogy még netezek)

16/L


2010. aug. 10. 00:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

nem nagyon értitek, hogy most /pill nem a lányról van szó, hanem az anyjáról


ma 01:45-ös jót írt (még esetleg annyi, hogy hívd el magatokhoz a csajt, és ő mondja meg anyádnak, hogy csak be volt szívva, stb- de ne ezt az identitáskereső dumát)


de szerintem túl közel van a sziget, addig már nem fog lenyugodni :(

2010. aug. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak elenged, nem hiszem, hogy hagy 12 rugót kirepülni az ablakon, bár nem tudom..
2010. aug. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
52%
De szar már ide süllyedt a világ, hogy neten kell tanácsot kérni és nincs anya-lánya kapcsolat?!Hát milyen ez a világ...Jah mielött vki viccelődni akar az anya-lánya kapcsolatot nem úgy értem xD.Én azt tanácsolom amit már irtak üljetek le és dumáljátok meg meg kell érteni h nem vagy lezbi.Vmék hozzászóláson jót röhögtem h ne mászkáljon a bulával mert akkor lezbi lesz az Lol xD
2010. aug. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát.. ha valaha lesz gyereked, ígérd meg, hogy nem leszel olyan, mint anyud! Mert az én szememben az ilyen nem anya. Aki készpénznek vesz egy hülye pletykát, de a sajátlányának egy szavát sem hiszi el. Sajnállak, hogy ennyire tapló anyával áldott meg a sors.

Nézd, 4 lehetőséged van.

Első: behódolsz neki, hogy márpedig te voltál a hülye, és megígéred, hogy azonnal szakítasz azzal a lánnyal, és többször nem találkozol vele. Szerintem ez rossz választás lenne, mert egyrészt így elismered, hogy Te hibáztál, és ezt a későbbiekben még sokszor felhánytorgathatja, ráadásul nem is álltál ki magadért. Jobb esetben lehet, hogy lenyugszik, rosszabb esetben pár hét szobafogsággal megúszod.

Második: teszel egy próbát arra, hogy megbeszéld vele a dolgokat. Bár a fentebb leírtak alapján ez nem lenne járható út. Ahol nincs bizalom, ott felesleges beszélni.

Harmadik: bebizonyítod, hogy igenis hetero vagy, gyorsan szerzel egy pasit, és "véletlenül" úgy intézkedsz, hogy a szeme láttára csókolózzatok, nyaljátok-faljátok egymást. Vagy akár durvábbat is. ;) Aztán arra varrjon gombot, még te leszel előnyös helyzetben, ha a pasi ellen mond valamit, mert visszavághatsz, hogy ez a jobb, vagy ha leszbi leszel? :D

Negyedik: nem kéred midnenhez az engedélyét. Fogod magad, eljössz a szigetre, és kész. Ha már így is ennyire tapló, sokkal rosszabb nem lehet...

2010. aug. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben jól szájonvágnám azt a pletykafészek csajt, aki köpött a pletykafészek anyjának. És mivel megfőzte a csaj a lencsét, egye is meg!



Sztem a következőt tedd!

Beszéljetek meg egy találkozót ma délutánra/estére!

Hívd el rá anyukádat meg a bőd anyukáját is, ill. cibáld el rá a spicli csajt is. Ott vonjátok egyszerre kérdőre a bnőddel, kérjétek számon, és szembesítsétek az anyjával, hogy mit mondott neki. (Esetleg a többiek is ott le7nek, akik még az esetnél jelen voltak, úgy még hitelesebb az egész.) Ne mondjátok neki, hogy gebasz van... hadd dermedjen le! (Minél váratlanabb, annál jobb, mert akkor a csaj köpni-nyelni nem fog tudni.)


Miután megtörtént a szembesítés és mindkét "kotyogó-rotyogó" elmondta a maga verzióját el le7 mondani (akár a többiek bevonásával is), mi is történt valójában, és ki le7 tixtítani a képet.


Ja igen... és persze a spicli csajt nem vinném magammal egy ideig innentől kezdve bulizni, hadd érezze, mit érdemel egy olyan perszóna, aki bemártja a bnőit...!


A Szigethez pedig jó szórakozást, (bár még életembe nem voltam ott...)! Hali!

2010. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

a fő probléma nem az, hogy anyád azt hiszi, hogy leszbikus vagy, hanem az, hogy milyen primitív, szemellenzős, agresszív, szűklátókörű és gonosz módón reagálNA arra, ha neadjisten tényleg leszbikus lennél...


inkább ezen kellene gondolkoznia, így fordulhatsz hozzá, ha őszinte akarsz lenni, legalább kiderült, milyen ember.

sajnálom.

2010. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem vagy leszbikus mért foglalkozol vele ?:S
2010. aug. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tényleg azt kéne csinálni, hogy gyorsan megkéred egy pasi haverodat, vagy összeszedsz valakit, és anyád előtt smárolsz vele.
2010. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
3%

Gondolom a válaszadók többsége nem anya,hanem hozzád hasonlóan elkényeztetett kis görcs. Egy anyának joga van a lányának megtiltani valamit,amíg ő tartja el és ő felel érte! Megtanulhatnák már a fiatalok,hogy nem csak a jogaik fontosak,hanem a kötelességek is. Én a 16 éves lányomat soha nem enegdtem volna el kocsmázni,arra ráér évek múlva is! Ami pedig a leszbikusságot illeti: valóban genetikai oka van. De most ez divat lett a fiatal lányok körében,és sokan kíváncsiságból kipróbálják! A napokban kérdezte egy lány,.hogyan tudna találni olyan lányt,akivel kipróbálhatnmá azt is,hogy milyen ha két nő szeretkezik! Eddig csak fiúkkal csinálta,de kíváncsi nagyon.

Beszélgess el anyukáddal.

2010. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%

8:07 na, pont az ilyen anyáktól mentse meg a Jóisten a gyermekeket!

Mindenbe belekötsz, csak éppen az eredeti problémát nem vagy képes felfogni. Szerencsétlen csaj olyanért szív, ami nem is igaz. De nyilván ezt a korlátolt agyadnak már túl sok lenne felfogni. Gratulálok.

2010. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!