Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu azt hiszi, hogy leszbikus...

Anyu azt hiszi, hogy leszbikus vagyok, mit tegyek? Sürgős

Figyelt kérdés

Rövid sztori:

Van egy barátnőm, ő olyan fiús, meg minden, sokat vagyunk együtt stb. Most keresi az identitását vagy hogy is mondjam, szóval a lényeg, hogy nem biztos önmagában. Erről persze csak én tudok. Múlt héten néhányan találkoztunk és elmentünk sörözni egy helyre, aztán beszélgettünk, egyebek, amikor ez a fent említett lány kicsit részegen olyanokat mondott, hogy szép vagyok, már régóta tetszem neki, meg megpróbált megcsókolni mindenki előtt. Másnap nagyon kínos volt, de nem is említettem meg, ő se hozta szóba, csak nem szóltunk egymáshoz. Az egyik csaj viszont elmondta az anyjának, aki jóban van anyámmal, mert egy cégnél dolgoznak. Természetesen a pletykafészek anyja úgy adta elő anyunak, hogy "A lányod összemelegedett az egyik bnőjével, jó lenne, ha odafigyelnél rá". Az anyám hazajött és elkezdett velem ordítozni, hogy miért csináltam ilyet, meg hogy nagyot csalódott bennem. Aztán persze mondtam neki, hogy nem történt semmi, meg én nem vagyok "olyan", de szörnyen kiakadt. Másnap hívott ez a barátnőm, hogy találkozzunk, el is mentem, de anyu tudta, hova megyek, utánam jött egy parkba és megalázott a csaj előtt, hogy azonnal menjek haza. Istenem, annyira kész vagyok, miért csinálja ezt az anyám? Vagy 50szer elmondtam, hogy nem volt semmi, de most figyel, meg alig szól hozzám, szét vagyok esve, eltiltott attól a csajtól is, mert azt hiszi, hogy járunk meg ilyen hülyeségek. Így szerintem a Szigetre sem fog elengedni, pedig meg van a napijegyem, nagyon kész. Segítsetek légyszí (csak reggel tudok reagálni, mert mindjárt beront, hogy még netezek)

16/L


2010. aug. 10. 00:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
íí ez kemény, rám egyszer apám hitte ezt, mikor össze akart hozni egy sráccal én meg azt mondtam, h nekem nem kell pasi. aztán hetekig ez volt a téma..
2010. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
ülj le vele és mond el h mi a szitu,a csajnak meg szólj h állitsa le magát,legalábbis egy időre
2010. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
22%
törj és zúzz.
2010. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
95%

Fú ez azért kemény.

Először is szerintem a barátnődnek mondd meg, hogy állítsa le magát, mert akármilyen jóban vagytok és akármilyen részeg, nem kéne téged lesmároljon.Ha nem érti meg akkor szerintem az ilyen nem barátnő.

Másodszor: Próbálj meg beszélni anyukáddal. Reggel mikor felkelsz menyj oda hozzá és mondd neki: Anyu, gyere üljünk le, szeretnék veled beszélni. Ha ilyen halálkomolyan mondod akkor biztos nem fog lekoptatni. Elmondod neki amit itt nekünk leírtál és szerintem elfogja hinni. Nem létezik, hogy ne higyje el. Ha pedig tényleg nem hiszi akkor szedj fel egy pasit. Szerintem, ilyen gyorsan nem találsz egy szép, okos, szőkeherceget, de a célnak megfelel egy hát hogyismondjam .. nyomigyerek. Nem kell csókolózni meg ilyesmi csak járj vele és mutasd be a szüleidnek. És miután anyukád elhitte lekoptathatod. Egyszerű de nagyszerű. :D

És ha ezek után sme hiszi el, hogy nem vagy lezbi, akkor házhoz kéne hívnod egy pszichológust, hogy beszéljen vele. És most nem viccelek.Remélem sikerülni fog.

Sok szerencsét.

2010. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
szerintem gyorsan szedj fel vmi pasit. Komolyan. és smárolj anyád előtt vele... már nemjut eszembe
2010. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

"Az anyám hazajött és elkezdett velem ordítozni, hogy miért csináltam ilyet, meg hogy nagyot csalódott bennem."


Erre annyit tudok mondani, hogy gratulalok anyadnak. Ilyen szulovel nincs szukseg ellensegekre. Ezt akar meg is mondhatod neki.

2010. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

szerintem mond meg neki, hogy akkor se lenne joga veled ordítozni, meg eltiltani attól, amit szeretsz ha történetesen az lennél.


mond meg hogy te csalódtál benne, mert nem hisz neked.

2010. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne bartátkozz a lánnyal, tényleg valószínűleg lezbikus, és ha tovább barátkoztok, lehet, hogy te is az leszel! Keress más barátnőt inkább.
2010. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ez nem így működik, hogy "te is az leszel", nézz már utána jobban, mielőtt baromságot írsz.


Kérdező: itt csak egy elbeszélgetés segíthet, és inkább neked van jogod csalódni benne, amiért nem hisz neked.

2010. aug. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

01:56, attól senki se lesz leszbikus, mert olyan a bartátnője.


de akkor sztem ne barátkozzon vele, ha annak ellenére nyomul, hogy nem szeretné.

2010. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!