Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell hazudniuk?

Miért kell hazudniuk?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok anyuék azt mondták hogy ha nem megyünk balatonra kapok egy medencét.

Beleegyeztem de most meg azt mondják hogy csak kissebet kapok

De ez nem jó

És csak egy hét múlva kapom meg addigra szinte vége a nyárnak is!!

Mért csinálják ezt?


[link]


2010. aug. 9. 18:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Akkora medencét és olyan alakut rendeltek egy újságból
2010. aug. 9. 18:36
 2/18 A kérdező kommentje:
akarnak rendelni*
2010. aug. 9. 18:36
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Örülj annak is! Hisztis p*csa vagy már most. és mivan ha a szüleidnek nem úgy jönnek ki az anyagiak?!.. istenem, csak ilyen gyerekem ne legyen. Biztos nem így tervezték a szüleid sem, nem gondolod?
2010. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Még Te is kicsi vagy,jó lesz neked a kis medence is!!!=)

Miért nem jó egyébként?Hosszútávúszásra készülsz hogy nagyobb kellene?:D

2010. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem hazudtak, kapsz medencét. Lehet nincs annyi pénzük rá, amennyibe az kerül, amit te szeretnél, de mivel nem akarnak átverni, kapsz egy kisebbet, így anyagilag nekik könnyebb, te pedig megkapod amit szeretnél.
2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
az eszedbe nem jutott, ugye, valószínűleg nincs semmi pénzük, csak nem mondják, mert nem akarják, hogy aggódj?...
2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves vagyok és én nem aggódok ilyeneken... Bár úgy érzem komolyabb a felfogásom mint neked, mert nekem muszáj komolynak lennem. Nálunk nincs pénz, el vagyunk adósodva. Erre a medencére még talán futná... És ha vége a nyárnak akkor mivan? Megvár az jövőre is. Sőt szeptemberben is tudsz még fürdeni benne, hétvégén... Pár hétig még akkor is jó idő lesz. 13/L
2010. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem is gondolsz, hogy azért nem mentek a Balatonra, meg azért nem kapsz nagy medencét, mert a szüleidnek nincs rá keret???? Örülj ennek a kisebbnek is, sok 13 évesnek még ilyen sincs!

Szerintem, ha megtehetnétek biztosan elmennétek egy hétvégére a Balcsihoz...de ha nincs, akkor nincs!

2010. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
látszik,hogy 13 éves vagy,még nagyon gyerekes a felfogásod.
2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudtak! Csak kicsit máshogy alakult a terv. Biztos ők is jót szeretnének neked, de gondolom nem úgy jött össze ez az év hogy nyaralásra teljen. Örülj neki hogy kapsz, és még pár hétig fürödhetsz benne!(meg jövőre....)Ne hisztizz!
2010. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!