Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem Tetszik nektek a...

Miért nem Tetszik nektek a Dzsenifer név?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgattam,láttam hogy azt irjátok,hogy a Dzsenifer név Magyarországon cigányos,és csak a cigány családokba fordul elő.Én is Dzsenifer vagyok,és a vezetéknevem meg Oláh.És nem vagyok Cigány:O
2010. aug. 9. 14:39
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
igen nagyon cigányos
2015. jún. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Anyukád is
2015. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem cigányos, nagyon szép név.
2016. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Azért cigányos, mert unintelligensen hangzik, hogy kiejtés szerint van leírva. Meg eleve a cigányok sokat dzsé-znek, így minden ilyen dzs-vel kezdődő azzá válik. Halálra kéne kövezni azt a primitívet, aki így vette fel ezeket adható neveknek. Egyik kedvencem, a Ginger is azzá fog válni. Dzsindzser. Hát milyen undorító.
2017. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
1993 bán születtem akkoriban nem volt egy elterjedt név. És Én is magyar származású vagyok.
2018. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
1993.ban születtem akkoriban nem volt egy elterjedt név. És Én is magyar származású vagyok.
2018. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!