Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem Tetszik nektek a...

Miért nem Tetszik nektek a Dzsenifer név?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgattam,láttam hogy azt irjátok,hogy a Dzsenifer név Magyarországon cigányos,és csak a cigány családokba fordul elő.Én is Dzsenifer vagyok,és a vezetéknevem meg Oláh.És nem vagyok Cigány:O
2010. aug. 9. 14:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Csak apád meg anyád ;D
2010. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

jajj,hagyjál már a hülyeségeiddel

kamu

2010. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%

Nekem két olyan ismerösöm is van akik Oláh és valaha lehet volt valaki cigány de hogy az utpobbi generációkban senki nem volt náluk cigány az 100%.


Dzsenifer név nekem tetszik igaz nem adn´m a gyermekemnek a bonyolultsága miatt, de szép név még magyarországon is.


szerintem a Barbi sem jobb név.

2010. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
nekem nagyon nem tetszik, ha magyar ember a gyerekének külföldi nevet ad, úgy, hogy a másik szülő is magyar. Jennifert ismerek viszont, amerikai édesapával. senki nem szólta meg a neve miatt, és határozottan nem kisebbségi...
2010. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigányosnak tartom. Nem akarlak megbántani, ez csak egyéni vélemény. Azért gondolja a magyarok többsége cigányosnak, mert Magyarországon élünk és itt nagyon idegenül hangzik, kicsit gagyi, mert azt érezteti, hogy valamelyik kedvenc amerikai film szereplőjéről adták ezt a nevet. A cigányok nagyon hajlamosak ilyen neveket adni, főleg a brazil szappanoperákban elhangzó neveket részesítik még előnyben, de már olyat is hallottam, hogy a gyereket Rambókának nevezték el.
2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén megmondom, én csak olyan Dzseniferrel találkoztam eddig, aki cigány. De különben nem szokásom a nevük alapján megítélni az embereket, csak ez már eleve nem tetszik, mert fonetikusan van leírva, és az olyan... nem tudom megmondani, csak ellenszenves minden olyan név, mint a Dzsenifer, Dzsesszika, Dzsásztin, Ketrin, Zsaklin, stb.
2010. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
70%
Ne törödj másokkal, szép a dzsenifer, csak tényleg van egy kis cigányos benne az utóbbi évek Orsós, kalános stb dzseniferei miatt
2010. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%
nekem így fonetikusan leírva nagyon gáz. a Jennifer angol név,nem magyar.amúgy nekem tetszik, de csak angolul.
2010. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem szeretik a külföldről behozott és kikönyörgött neveket, mindig a sztár jut eszébe az embernek arc nélkül. Többség nem szereti, de valakik kiharcolták, hogy anyakönyvezhető legyen itt is.

Másik szempontból, mert valahogy nem áll a számra. Meg azok sem amiket itt előttem felsorolt valaki. Ha nem itt élnék, hanem Amerikában és amerikai párom is lenne akkor sem adnám, hanem valamit ami ha már külföldi is, de a számra áll.

21/L

2010. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt egy olyan osztály társam ,hogy Oláh Dzsenifer és szerintem szép név.
2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!