Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem Tetszik nektek a...

Miért nem Tetszik nektek a Dzsenifer név?

Figyelt kérdés
Ahogy itt olvasgattam,láttam hogy azt irjátok,hogy a Dzsenifer név Magyarországon cigányos,és csak a cigány családokba fordul elő.Én is Dzsenifer vagyok,és a vezetéknevem meg Oláh.És nem vagyok Cigány:O
2010. aug. 9. 14:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem tetszik magyarosítva, szerintem idétlen. Van egy angol ismerősöm, ő már 30 éves, Jane-nek hívják, Jenni-nek becézik és neki tökéletes és szép, de a Dzsenifer..hát, szerintem borzalmas.
2010. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazert amiert a Dzsesszika sem:))
2010. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

első és a második állatok vagytokxDD(nagyot nevettem)

nem szokásom kamuzni;)ha nem hiszed keress myvipen;)


köszönöm az értelmes válaszokat:)

Nekem is tetszik a nevem,de jobban szeretem ha Jennynek irják.és mindenki igy szokta meg az ismerőseim körében:)

és ha gyerekem lesz én biztosan külföldi nevet adok neki.pl:jessyca(L)

mégegyszer köszii:)

2010. aug. 9. 14:59
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a Dzsenifer név szép, bár az Oláh az cigányos kissé. De te biztos nem vagy az. A Jennifer, így leírva szebb, valahogy dzs-vel olyan fura. De jó kis név.
2010. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
58%
Azzal még nem lenne baj, ha Jennifer a neved, mert én sok dzsnifert ismerek, aki nem cigány. De ha Oláh a neved, akkor a felmenőidben biztos voltak cigányok. Nekem nem tettszik ez a név, de hát most Istenem... ez van. Gyerekemnek sem adnám, inkább Sára név, vagy Emese... Gizella, Anna... ezek a szép nevek :) Magdolna :D
2010. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
62%

De az engem zavar, hogy nem Jennifernek írják le a magyarok, hanem Dzsenifer... ez tök szar xD!

előző voltam

2010. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%

Egyrész, már maga az írásmódja is olyan, hogy az embernek hányni van kedve. J-vel, Jenniferként írva semmi bajom vele. Nagyon szép név egy olyan kislánynak, aki angol nyelvterületen él.


De itthon, dzs-vel írva szerintem undorító. arról nem is beszélve, hogy valóban cigány szokás "sorozat neveket" adni a gyereknek. Mert az "sukár". Annyi szép magyar név van, nem értem miért nem lehet azok közül választani...


A másik: a gyereknek ezzel a névvel kell együtt élnie, ami néha bizony nem könnyű. Mert egy 4 éves kislánynak még az 'Aranyos Napsugár' név is nagyon cuki, csak hát egyszer fel fog nőni az a gyerek, és 24 évesen már nem biztos, hogy cuki lesz.

2010. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
74%
Szerintem is szép név, de fonetikusan leírva szörnyű a dzs-vel :S Magyaros vezetéknévvel kezdődve pedig extra gáz. sry
2010. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
11%
És kit érdekel hogy téged hogy hívnak? :)
2010. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

És kit érdekel hogy te milyen bunkó vagy?


Köszönöm akik ÉRTELMES válaszokat tudtak adni.

2010. aug. 9. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!