Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóljak ezekhez a rajzokhoz?

Mit szóljak ezekhez a rajzokhoz?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves,és nagyon sokat szokott rajzolni,leggyakrabban a számítógépnél is csak azért ül hogy egy-két figurát le tudjon másolni.Utána hónapokig azt gyakorolja.

Régebben még megmutatta a rajzait,de szerintem azért,mert nem tudtam rendes kritikát mondani róla,abbahagyta.

Elment a városba és az íróasztalán hagyta a vázlatfüzetét.Megnéztem miket csinál mostanság,eléggé meglepődtem.Több oldalon keresztül félmeztelen pasik fogadtak,azaz csak egy fogadott.

Közben odaírogatta mi a véleménye.

"Meghalok,Hidan kicsinál!"

Aztán egy-két csurom véres,mondhatnám hogy ijesztő rajz.

Aztán megint több oldalon át az anatómiát gyakorolta,hogy mennek az izmok,csontok.Nem korai ez még egy kicsit?Vagy csak én vagyok túl maradi?


2010. aug. 9. 14:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

èn is szerettem meztelen testeket rajzolni. Az egyik leg jobban megrajzolható dolog. Ha egy fekete fehér képröl csinálja akkor egyszerübb a tónusok megrajzolása is. Pl én imádtam a barvó vagy melyikben voltak néha félmeztelen képek, meg a bratyóm meztelenöit rajzolgattam.


az izmok is valószínü azért érdeklik mert jól megtudja öket rajzolni.


13 évesen csókolztam elöször, így nem hinném hogy korai lenne ez.

2010. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
7 éves korom óta rajzolok komolyan.Szakkör, magántanár, stb...13 évesen simán anatómiai rajzokat készítettem meztelen emberekről.Aztán felvettek a Képzőművészeti Akadémiára.Így megy ez...:)
2010. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
csak egy anime szereplőt rajzolt nem kell félteni:) 14/L
2010. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
14:30: De igen,Ő az.
2010. aug. 9. 14:37
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

A lányod tényleg japán mangákat és animéket nézhet, onnan jött az ötlet. ez nem gond, szép kultúra a japán, csak arra vigyázz, hogy emellett azért nézzen más műsorokat is. Nekem ugyanis vanegy barátnőm, aki 18 éves korára szinte teljesen elveszett ebben az anime-világban, már-már betegessé vált nála a dolog...

Persze ez nem feltétlenül veszélyezteti a lányod, de ha véletlenül megkérdezi, hogy elmehet-e egy anime con-ra, arra azért már nem engedném el a helyedben, mert épp olyan emberek járnak oda, mint a barátnőm.

Sőt, most jutott eszembe egy másik ismerősöm, akinél szintén betegesre jutott el a szint: na az ilyen egyének gyakran nem képesek normális életet élni.

Nem árt egy kis fantázia, de szorgalmazd, hogy más dolgokat is csináljon mellette, és hogy legyenek olyan barátai is, akik nem csak animék előtt töltik fél életüket.

2010. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni, sőt bátorítani kell a lányod, hogy alkosson, hogy fejlődjön a kézügyessége és a képzelete.

Egy szülő azzal teheti a legnagyobb kárt a gyermekében, ha nem engedi, hogy kibontakoztassa a képességeit.

Ha meg te nem tudsz róla kritikát mondani, vagy scannelje be vagy ha a gépen rajzol, akkor tegye fel a deviantart-ra, ott majd mondanak rá kritikát, sok ott a jó művész, még segíthetnek is benne, hogy miben és hogyan kell fejlődnie.

2010. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Az hogy Mangákat néz/rajzol az nem feltétlen jelenti azt hogy betegesen rajongjon is értük. Egyik ismerősöm is jár a találkozókra és nézi ezeket. De Ő most tette le a japán nyelvvizsgát. Eredetileg nem érdekelte, de mikor elkezdte ezeket nézni megragadta és erre ösztönözte. Megakarta érteni, és tessék már ott a nyelvvizsga a kezében.
2010. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell megijedni! Természetes dolog, hogy a lányod érdeklődik. Az pedig, hogy talált magának egy hobbit, szerintem szuper dolog! :]

Ha érdekli a rajzolás, és szeret rajzolni, tehetséges, akkor szerintem bátorítsd, hogy jelentkezzen olyan iskolába/szakköre, ahol kamatoztatni tudja a tudását. Hálás lesz érte ;]

2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy 13 évesen mi lenne ebben a korai. Más fiatal lányoknak/fiúknak is ezen jár az eszük, csak a lányod mivel szeret rajzolni, ráadásul még jól is megy neki, képes megörökíteni azt, ami tetszik neki.
2010. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

Hidaaan! Hidaaan! Hidaaan! ^^^^^^^^

Imádom Hidant!! XDXDXD

Ha tudnék szépen rajzolni, már rajzoltam volna durvábbakat is! Ja, de emellett tök normális szoktam lenni, szal nem kell ezt ennyire komolyan venni! ^^

Yay! Hidaaaaaan!! XDXD :P

2010. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!