Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóljak ezekhez a rajzokhoz?

Mit szóljak ezekhez a rajzokhoz?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves,és nagyon sokat szokott rajzolni,leggyakrabban a számítógépnél is csak azért ül hogy egy-két figurát le tudjon másolni.Utána hónapokig azt gyakorolja.

Régebben még megmutatta a rajzait,de szerintem azért,mert nem tudtam rendes kritikát mondani róla,abbahagyta.

Elment a városba és az íróasztalán hagyta a vázlatfüzetét.Megnéztem miket csinál mostanság,eléggé meglepődtem.Több oldalon keresztül félmeztelen pasik fogadtak,azaz csak egy fogadott.

Közben odaírogatta mi a véleménye.

"Meghalok,Hidan kicsinál!"

Aztán egy-két csurom véres,mondhatnám hogy ijesztő rajz.

Aztán megint több oldalon át az anatómiát gyakorolta,hogy mennek az izmok,csontok.Nem korai ez még egy kicsit?Vagy csak én vagyok túl maradi?


2010. aug. 9. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Japán mangát néz a lányod. :) Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy ilyeneket rajzol. Én régen kereszteket rajzoltam, ennek ellenére nem vagyok egy befeléfordult, depis csajszi. Épp ellenkezőleg!
2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Te nem voltál szerelmes valami ideális pasiba 13 évesen ? Én igen. Rajzolgattam is, meg áhítoztam is utána, igen...


Aztán mostmár normális vagyok megint :)


34/N

2010. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, manapság már a 13-14 éves lányok pasiznak, a 14 évesek meg már szexelnek. Szerintem ahhoz képest ez semmi... Most serdül, most kavarog benne rengeteg féle érzés, és igen iylen korban (és nem cska ebben a korban) nagyon népszerűek a férfi felsőtestek a lányoknál, képeken. Szerintem inkább örülj annak, hogy nem nemiszerveket, meg ilyen erotikus dolgokat rajzolgatott.
2010. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Animee *-* <3 HIdan <3 *-* awww imádom.
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha igazi művészlélek, lehet, hogy sosem fogod megérteni, mit miért rajzol/tesz.

Véleményem szerint a tehetséget támogatni kell, mindegy milyen formában nyilvánul meg.

2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai..:) barátnőm is rajzol félmeztelen pasikat,és ő is akkor kezdte,mikor a te lányod..az ő anyja is látta minden rajzát,de nem szólt neki semmit,mert ő olyan suliba is jelentkezett,ahol a rajz és a kézügyesség sokat számít.:)
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Elég különös lekivilágra vallanak ezek a rajzok. A helyedben megmutatnám egy pszchológusnak. Ők nagyon értenek a rajzok alapján a személyiség megfejtéséhez.
2010. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

nekem nem az a furcsa, hogy férfiakat rajzol, mert már elég nagy. ami szokatlan, hogy mindig ugyanazokat a témákat, és másolva rajzolja. na, ez a furcsa! kicsit sztereotip módon ismétel.

bátorítsd az önálló alkotásra.

2010. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
61%

szerintem nincs miért aggódnod: ) teljesen normális és végülis csak lerajzolja.

én azt olvastam, hogy a lányoknál úgy van, hogy először egy sztárba (elérhetetlen személyiségbe) lesznek szerelmesek aztán egy fiúba aki a sulijukba jár de ő is elérhetetlen (mert túl nagy meg ilyenek és nem is igazán járna vele, mert nincs rá felkészülve) és csak aztán jön az a pasi akivel akár járna is. :)

2010. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
[link] véletlenül nem őt rajzolja a lányod? :)
2010. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!