Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire hasonlít a lányod a...

Kire hasonlít a lányod a családból?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Apa
Anya
Apai nagymama
Anyai nagymama
Sajat testvere
Szulo testvere
Szulok vonasainak kevereke
Egyeb, kommentben reszletezem
58 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A miénk teljesen vegyesvágott. :D

Ha valaki ránéz, meg nem mondaná hogy a mi lányunk.

A hosszú, arányos lábait az apjától, a száját/haját tőlem (anya), a szemszínét apukámtól, a szem formáját anyósomtól, de a mosolya mégis tiszta anyukám. A jellemét meg apósomtól és tőlem (makacs és türelmetlen, a legrosszabb kombináció)

2020. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vegyes. Ha csak velem látják a lányomat azt mondják szakasztott anyja. Aki ismeri az apját azt mondja rá ütött. Én és anyukám leginkább az apai nagypapát látjuk benne (nem hasonlítanak a párommal, párom inkább anyósomra ütött). Érdekes, mert a párom öccse viszont teljesen apósomra ütött, a lányom az ő gyerekkori fotóira hasonlít a leginkább. A szemformája az teljesen az enyém pl, ezt mindenki mondja.

De velem is ez volt a helyzet. Ha anyukám mellett láttak mindenki azt mondta mennyire hasonlítunk (szerintem nem, nekünk is csak a szemünk ugyanolyan), ha apukám mellett azt mondták rá hasonlítok. Idősebb rokonok azt mondják teljesen az anyai nagymamámra hasonlítok, ahogy idősödök tényleg egyre szembetűnőbb a hasonlóság.

2020. okt. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremre és az unokahúgomra, meg kicsit az apukájára. Természetre meg az apai nagymamára. Rám egy kicsit sem. Én északi típus vagyok, szőke haj, zöld szem, fehér bőr, magas és vékony. Ő meg barna, kicsit alacsonyabb és "tömzsibb".
2020. okt. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az apja,de azért belőlem is van benne. Öcsémre is hasonlít.
2020. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Még csak 5 hónapos lesz, de teljesen az apukája, mindenki szerint. En sokszor apósomat látom benne. Férjem szerint születése után a testvérére hasonlított. Rám annyiban hogy lány..🤣
2020. okt. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukámra hasonlít. A szeme, a mosolya, az arca, az orra, de még a fogai formája is. Mintha anyukámat látnám. (Én vegyes vagyok félig anyukámra hasonlítok, egy kicsit édesapámra, s egy kicsit anyai nagyanyámra)

A lányom az apjára egyáltalán nem hasonlít külsőleg, de belsőre tiszta apja. Mi ketten barna szeműek vagyunk, kicsit barnásabb bőrűek. A lányom hófehér bőrű, világoskék szemű.

2020. okt. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre anyámra hasonlítok, személyiségre apámra.
2020. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3 lányunk van.


A legidősebb kiköpött én, a középső a férjemre, a kisebbik pedig a férjem/apai nagymama kombináció.

2020. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a lány, remélem, így is oké a válaszom :).

Én nem látok olyna nagy hasonlóságot egyik szülőmmel sem, öcsémmel jobban hasonlítunk egymásra.

Mások meg látnak hasonlóságokat, de tényleg 50-50%-ban mondják anyát és apát. Az volt vicces múltkor, hogy munkahelyen mutattam családi nyaralásos képeket, munkatársam, aki ott ül mellettem, mondja, hogy "tökre hasonlítasz apukádra"... mondtam erre neki, hogy felesben mondják, akiknek képet mutatok, hogy anyura vagy apura hasonlítok... 2 perc múlva jön egy másik kolléga, ránéz a képekre, és mondja "de hasonlítasz anyukádra" :D.

2020. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rám az anyukájára, apukájará, és anyai nagymamájára.
2020. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!