Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan temessem el?

Így hogyan temessem el?

Figyelt kérdés

Az egyik szülőm váratlanul elhunty. Nem volt házastársa,(elváltak),sem pàrja. Egyedüli gyermek vagyok.

Állítólag nekem kell a temetést megszervzeni,viszont egyetemista vagyok és semmi pénzem. Diákhitelem vam és mellette részmunkaidőben dolgozom amiből éppen kijövök.

A család többi tagja nem akar beszállni .( nagyszülők,rokonok sem)

Illetve az intézkedésben sem akar senki segíteni, egyáltalán, egyedül vagyok hagyva miközben dolgoznom kéne hogy ne haljak éhen a következő hónapban.:(

Ilyenkor mégis mi a fenét tegyek???

22F



2020. okt. 23. 20:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként hogyha lemondok az örökségről (ami nem igazán van),akkor a temetés nem hárul át másra?

2020. okt. 23. 23:16
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha lemondasz róla, akkor az elhunyt szülei lesznek az örökösök, nekik kell ez esetben állni a temetést. Mondjuk ők is ugyanúgy lemondhatnak róla....

Xar, hogy senki nem akar segíteni, de mégiscsak a te anyad/apad, neked illik eltemetni. Kapsz rá segélyt.

2020. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs szomszéd vagy ismerős, akár az egyetemről aki segitene?
2020. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!