Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már "készen...

Van itt olyan, aki már "készen" kapott egy gyermeket a párja mellé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párjának, korábbról volt egy gyermeke. Nálunk ráadásul nagyon pici is volt, mikor összekerültünk (1 éves). Ki hogyan élte ezt meg? Soha nem hiányzott, hogy egy kapcsolatban nem érzed azt, hogy te vagy neki a legfontosabb?
2010. aug. 9. 10:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
hát egy gyerek? akár egy gyerek akár nem szerintem akkoris okozhat furcsa érzéseket!
2010. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egy szülőnek (tök mindegy, hogy apa vagy anya, és hogy elvált-e vagy sem) mindig a gyerekének kell lennie az első helyen, és minden más (a saját érdeke, az új nő/pasi érdeke) csak a őutána következhet. És ez így is van rendjén!
2010. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én teljesen elfogadtam a páromat,gyerekkel együtt,sőt olvastam az egyik válaszban már,pont az tetszett benne,hogy milyen jó apa.DE!...Most,hogy már több mint egy éve együtt vagyunk,azt látom,hogy szegényt teljesen kizsigereli a gyerek(persze ő hagyja magát)Nincs még arra sem ideje,hogy a wc-re elmenjen,mert még ott is a nyomában van,rángatja mindenfelé.Azt,amit az anyjánál nem kap meg azt apánál akarja pótolni.Próbáltam én is maximumot nyújtani a gyereknek,de most a sajátunkat várom,nincs annyi energiám rá.Féltékeny nem vagyok,csak néha már rossz nézni,mit ugráltatja a fia.
2010. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Továbbmegyek: nagyon jól tudtad, hogy a kiszemeltnek gyereke van, amikor "összekerültetek", ha zavar, akkor gondolkozhattál volna előre is."


Nem a harmadik embernek kell tudnia, hogy kinek van gyereke, hanem annak akinek van. Miért váltak el? Ők is gondolkodhattak volna előre. Ha két ember elválik, akkor alkalmazkodjanak ők másokhoz. Ne másokat formáljanak a saját megváltozott helyzetük elfogadására.

2010. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!