Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki már "készen...

Van itt olyan, aki már "készen" kapott egy gyermeket a párja mellé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párjának, korábbról volt egy gyermeke. Nálunk ráadásul nagyon pici is volt, mikor összekerültünk (1 éves). Ki hogyan élte ezt meg? Soha nem hiányzott, hogy egy kapcsolatban nem érzed azt, hogy te vagy neki a legfontosabb?
2010. aug. 9. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
6 éves volt amikor összeköltöztünk. Sajnos folyamatosan azt érzem, hogy ő a legfontosabb neki, nem én. A gyerek meg féltékeny rám, ha az apja velem van, ezért mindig kitalál vmit, hogy vele foglalkozzon. Ez tart 6 éve! Remélem lassan eléri már végre azt a kort, amikor nem ezzel foglalkozik...
2010. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
2-t kaptam készen. Külön tudtam választani a gyerekek felé irányuló szeretetét a felém irányulótól. Inkább az jelentett nehézséget, hogy nehezebb volt tervezni, hiszen a gyerekekkel való kapcsolattartást is figyelembe kellett venni minden tervezett programunknál.
2010. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Nekünk szinte semmi közös programunk sincs a párommal, mivel a gyerek mindig ott van, amikor a férjem nem dolgozik.
2010. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nálunk is ez van, hogy ha van szabadideje, azonnal elhozza a kicsit.
2010. aug. 9. 11:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

2 éves volt a gyerkőc, amikor összejöttünk.

Nem voltam rá féltékeny soha, engem szerelemmel szeret, a csemetéjét meg úgy, ahogy egy apa csak szeretni tud. Imádják egymást, és ez a dolgok rendje!

Azóta közös gyerekünk is van, hidd el, megoldható, hogy mindenkire jusson idő külön külön is, és persze közös családi programokra.

Nem mondom, hogy fel lehet rá készülni, ha kapsz "készen" egy gyereket, de ha szereted a párod, akkor a gyerekével együtt is fogod szeretni, hiszen nem árult zsákbamacskát.

Minden jót! (32/N)

2010. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Légyszi írj nekem privit, mert én nem tudok neked:( Szeretnék írni neked.

Köszi!

2010. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális ha a gyerek az első. Gondoljatok abba ha ti szülnétek neki és magas ívből leszarná mi van a gyerekével ti hogy éreznétek magatokat? Mert nincs olyan hogy az első kapcsolatból született gyermeket valaki hanyagolja, a másiknak pedig a legjobb apja..
2010. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
4 éves volt a gyerkőc,mikor megismerkedtünk.Nem vagyok féltékeny,mert rengeteg odafigyelést és szeretet kapok a páromtól,csak ha velünk van a fia teljes figyelmet igényel mindkettőnktől.Most már úton van a közös baba,és azon rinyálok,hogy nekem legyen időm a kicsire,ne legyen ebből hiszti és féltékenykedés. Nekem nyilván a sajátom lesz az első,és maximumot szeretnék adni neki.
2010. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne éreznéd,hogy te vagy a legfontosabb? A saját gyerekére vagy féltékeny?! Ha majd az utánad következő nője ugyanígy beszél a ti közös gyereketekről, minden ribinek elhordod majd, igaz? Undorító ez a felfogás..
2010. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

14:05


Te gondolom elvált nő vagy gyerekkel.

2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!