Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki már "készen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki már "készen" kapott egy gyermeket a párja mellé?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párjának, korábbról volt egy gyermeke. Nálunk ráadásul nagyon pici is volt, mikor összekerültünk (1 éves). Ki hogyan élte ezt meg? Soha nem hiányzott, hogy egy kapcsolatban nem érzed azt, hogy te vagy neki a legfontosabb?
2010. aug. 6. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor én összejöttem a jelenlegi férjemmel, 9 évvel ezelőtt, neki akkor volt egy 3 éves kisfia. Ráadásul én akkor még csak 17 voltam, tehát agyilag nem a legérettebb. Szegény páromat piszkáltam is érte sokat, ő meg csak tűrte, mert nem akart elveszíteni. Mai fejjel már belátom, milyen buta voltam, dehát már ez van. Most nekünk van egy pici babánk, 9 hós. Mióta megszületett, valamivel jobb a helyzet, mivel vannak anyai érzéseim, jobban átlátom ezt a szitut. De bevallom őszintén, még sokszor mai napig féltékeny vagyok arra az ártatlan gyermekre, ha szóba hozza. Röhejes vagyok. Nálad mi a helyzet?
2010. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál. A féltékenység itt is megvan, főleg mert nagyon sokat van itt nálunk a gyermek, és egyre többet lesz. Természetesen választás elé sem állíthatom a párom, hanem max. csak jelezhetem ha nekem ez már sok. Vagy fél éve nem volt olyan hétvégénk, amikor mindkét nap csak kettesben lettünk volna. És tudom, ha nekünk is lesz gyermekünk, akkor tényleg nem lesz olyan, dehát nekem még nincs, és szükségem lenne CSAk a páromra.
2010. aug. 6. 09:21
 3/12 anonim ***** válasza:
"Szerencsére" nálunk ritkán volt ott a gyerek, mivel elég messze lakunk tőlük. Szerintem ez is kellett ahhoz, hogy még ma is egyíütt vagyunk. De a párodnak mindenképpen mondd meg, hogy kettesbe is legyetek, ne mindig 3-asban, mert szükséged van erre. Ha szeret, úgyis megérti, és belátja.
2010. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ti hány évesek vagytok?
2010. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi 24 és 30
2010. aug. 6. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi: Én 26, férjem 35.
2010. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát igen

abből fakad az egész probléma, hogy úgy lenne az igazi, ha ketten megismerik egymást és utána együtt mennek keresztül egy harmadik vállalásában

olyankor mindketten ugyanazokkal a félelmekkel/probl-kal szembesülnek és valahol sorstársak

ebben az esetben te egyedül vagy a társad nem látja csak a saját érzéseit

és jó helyen vagy, mert csak aki ugyanilyen helyzetben van tud, csak közös lenni veled lelkileg és egymást tudjátok támogatni

szóval csak annyit akartam, ebben a helyzetben a párod csak felületesen tud segíteni, hogy ne érezd a hiányát, mert soha nem fogja érezni, amit te

2010. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi. Én igazából szinte minden tekintetben úgy érzem, hogy ő nekem, akivel majd boldogan éltek, amíg meg nem.. csak az az egy hiányzik, hogy mindkettőnk először, egyszerre élje majd át az érzést, hogy gyermekünk lesz, már most ha beszélünk róla, úgy beszél, mint aki mindent tud, és szerinte ez milyen praktikus, pedig így kimarad még egy dolog, ami mégjobban összeköthetne.
2010. aug. 6. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok, csak a mi helyzetünkben két kislányról van szó, akik most lettek 4 és 5 évesek. Mi 2 éve lesz, hogy együtt vagyunk a párommal, és csak hétvégente tudunk együtt lenni. Ő 28, én 23. Vasárnaponként szoktak ott lenni nála a gyerekek, szombaton meg dolgozunk (elkísérem őt és ott vagyok vele). Így nem sok időnk van egymásra. Előfordul, hogy nem tudjuk elhozni a két csajszit, mert nyaralnak, vagy vmi közbejön. Most pl. néhány hétig nem lesznek itthon, így tudunk csak egymással is foglalkozni, pihengetni (mert már nem aludtuk ki magunkat egy pár hónapja). Fáradtabbak vagyunk, és ez is nehezíti a kapcsolatunkat, mert így ingerlékenyebbek is vagyunk. :-(. Ez van! Mindezek ellenére jól megvagyunk szerencsére. Ez a kapcsolatunk próbája! :-)

A két kislánnyal amúgy jól kijövök, bírnak engem. :-D

2010. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltéten marad ki az a +1 dolog ami összeköthetne titeket, mert ugye a közös gyerek majd úgyis összeköt. Szerintem hülyeség, hogy nem fogja átérezni a helyzeted, mert a sajátjával foglalkozik, meg kell beszélni és kész. Hajrá!:)
2010. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!